10.10.2014 (15:00)

Pink Floyd "Louder Than Words" na playliście EskiROCK!Nowa płyta Pink Floyd The Endless River ukaże się 10 listopada. to pierwszy album Pink Floyd od 20 lat! W EsceROCK możecie już słuchać singla promującego The Endless River Pink Floyd, Louder Than Words.

Singiel, który zwiastuje pierwszą od 20 lat płytę Pink Floyd, Louder Than Words, powstał w  1993 roku, podczas sesji nagraniowych The Division Bell. Kawałek odkopali David Gilmour i Nick Mason. Nadali mu nowy kształt, a żona Davida, Polly Samson, napisała do niego tekst.

AC/DC "Play Ball" na naszej playliście!

"Na samym początku prac nad albumem poprosiłem Polly, aby napisała tekst. Uznała, że to, co jej zaprezentowałem, nie wymaga słów i samo słuchanie nas jest o wiele bardziej interesujące. Ale w końcu napisała je właśnie do tej piosenki, która w piękny sposób wyraża to, jak rodzi się to coś szczególnego, kiedy ja, Nick i Rick graliśmy razem. Ta magia była głośniejsza niż słowa" - powiedział o najnowszym utworze Pink Floyd David Gilmour.

EskaROCK: zostań rockowym ekspertem. Pomóż nam wybrać muzykę!

Nowa płyta Pink Floyd The Endless River będzie mieć premierę 10 listopada 2014 roku. Krążek wyda Warner Music Poland.NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz