Zrzucili chłopaka z mostu i nagrali to wszystko na TikToka [WIDEO]

i

Autor: freeimages.com/Julie Elliott-Abshire

Zrzucili chłopaka z mostu i nagrali to wszystko na TikToka [WIDEO]

2021-02-25 11:42

O tym, że TikTok jest jedną z najpopularniejszych platform na świecie, nie trzeba chyba nikomu mówić. Niestety, razem ze wzrostem popularności platformy, da się zauważyć, że pojawia się tam coraz więcej bardzo złego contentu. Tak jest i tym razem, gdy na TikToku można było zobaczyć tragiczną sytuację.

TikTok jest platformą, która w błyskawicznym czasie podbiła rynek, przyciągając miliony użytkowników. Oczywiście, zamierzenie platformy było czysto rozrywkowe, jednak coś zaczęło się wymykać mocno spod kontroli. Na platformie zaczęły królować dziwne wyzwania, które często bywają bardzo niebezpieczne, a do tego można obejrzeć wiele niebezpiecznych sytuacji. Tak jest tym razem, gdy na platformie znalazło się nagranie, gdzie można zobaczyć jak dwóch chłopaków zepchnęło innego z mostu!

Co tam w środku gra? Black Sabbath - VOL. 4

Zrzucili chłopaka z mostu, bo był innej narodowości. Wszystko zostało udostępnione na TikToku

Do makabrycznej zbrodni doszło w Kolumbii, a dokonało jej dwóch młodych chłopaków z Wenezueli, którzy zaczepili 19–letniego Peruwiańczyka Silvano Cantoro. Napastnicy nabrali podejrzeń w sprawie pochodzenia chłopaka. Gdy chłopak zdradził im swoje miejsce zamieszkania, ci momentalnie postanowili go zrzucić z mostu. 19-latek nie przeżył upadku i generalnie cała sprawa uszłaby im na sucho, gdyby nie fakt, że zapis z zajścia trafił na TikToka! To naprowadziło funkcjonariuszy na trop i obecnie trwają poszukiwania. Co prawda chłopaków jeszcze nie odnaleziono, jednak dzięki nagraniu, znane są ich twarze.

TikTok podkreśla od dłuższego czasu, że walczy z nieodpowiednimi treściami w swoim serwisie, jednak ciężko jest opanować taką ilość materiałów, które lądują codziennie w serwisie.

Jak dobrze znasz TikToka?

Pytanie 1 z 10
Co było jako pierwsze?