Zimowy patrol Galerii Młociny podbija warszawskie ulice!

i

Autor: Matriały prasowe

Zimowy patrol Galerii Młociny podbija warszawskie ulice!

2021-01-15 7:28

Choć działalność centrów handlowych wciąż pozostaje ograniczona, Galeria Młociny wie, jak zwrócić uwagę mieszkańców stolicy i wywołać szczere uśmiechy na ich twarzach! Na warszawskich drogach pojawił się garbus wypełniony licznymi niespodziankami od galerii, które animatorzy rozdają napotkanym przechodniom.

Zgodnie z decyzją rządu działalność centrów handlowych pozostanie ograniczona minimum do 31 stycznia. Choć klienci nie mają możliwości, by skorzystać z pełnej oferty Galerii Młociny, obiekt postanowił zrealizować nietuzinkową inicjatywę i sam wyjść, a właściwie… wyjechać do mieszkańców stolicy. Od 14 do 17 stycznia piesi powinni wypatrywać miętowego garbusa, który z pewnością wyróżni się na warszawskich drogach! W wybranych lokalizacjach na terenie dzielnic Bielan i Żoliborza, jak również przy wejściu głównym do galerii, animatorzy będą rozdawać dla obecnych niespodzianki – rozgrzewające napoje od Gorąco Polecam, a także vouchery do strefy gastronomicznej Spotkania i Dania.

Oczywiście fani ikonicznej, ponadczasowej motoryzacji będą mogli również zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie ze słynnym pojazdem z 1976 roku. Od godziny 12:00 do 15:00 garbus będzie mknąć w kierunku Młocin, zaczynając od poniższych lokalizacji:

  • w czwartek przy Stawach Brustmana,
  • w piątek przy Placu Wilsona,
  • w sobotę na ul. Wolumen od strony ul. Wólczyńskiej,
  • w niedzielę przy parku Kępa Potocka.
Osiecka - zwiastun odcinka 9

W Galerii Młociny stosowana jest zasada DDM, czyli regularna DEZYNFEKCJA miejsc dotykanych przez klientów. Dla wszystkich odwiedzających udostępniono płyny do dezynfekcji. Zapewniono także DYSTANS dzięki dużej powierzchni centrum handlowego i stosowaniu się do limitów w zakresie liczby osób. W warszawskim obiekcie handlowym wymagane jest także noszenie MASECZEK przez klientów i pracowników. Dodatkowo, poprzez liczne działania komunikacyjne, odwiedzający są zachęcani do zachowań, które pomogą w bezpieczny sposób robić zakupy.

Klienci Galerii Młociny mogą nadal robić zakupy m.in. w sklepach spożywczych, z artykułami kosmetycznymi oraz dla zwierząt. Ponadto w centrum wciąż można skorzystać z wielu usług oraz czynne są kawiarnie i restauracje, w których można zakupić jedzenie na wynos lub z dowozem, a także apteki, pralnie, banki i usługi pocztowe. Pełną listę otwartych sklepów znajdziemy na stronie https://galeriamlociny.pl/events/zmiany-w-funkcjonowaniu-galerii