Zdrowy lifestyle na wakacjach? Bardzo proszę!

i

Autor: Materiały prasowe

Zdrowy lifestyle na wakacjach? Bardzo proszę!

2021-06-23 10:08

Wyjeżdżasz na urlop, ale nie chcesz rezygnować ze zdrowej, zbilansowanej diety? Żaden problem! Tego lata Twój ulubiony catering dietetyczny wyruszy na wakacje razem z Tobą. Już 28 czerwca Maczfit startuje z dostawami na Półwysep Helski. Tegoroczne lato zapowiada się naprawdę pysznie!

Smaczne, zdrowe, a do tego niedrogie jedzenie nad morzem? Tak, wiemy, takie rzeczy w przyrodzie równocześnie nie występują. A jednak! Już od 28 czerwca ryba z frytkami i monotonne śniadania będą miały bardzo mocną konkurencję. Ogłaszamy, że na Półwysep Helski nadciągają posiłki! Pyszne, różnorodne i zdrowe, bo od Maczfit.

Wywiadówka - Kasia Lins

Wzięliśmy pod uwagę, że latem nasi klienci będą często podróżować na północ Polski, dlatego postanowiliśmy, że na okres wakacji poszerzymy strefę naszej dostawy o Półwysep Helski, który wielu z nich obiera za cel wakacyjnych wypadów. Chcemy, aby mieli możliwość kontynuowania zdrowej, zbilansowanej diety także w czasie urlopu. Wszyscy wiemy, że z jakością gastronomii w nadmorskich sezonowych jadłodajniach jest bardzo różnie. A rachunki potrafią przy tym zwalać z nóg. My gwarantujemy świeże, znakomitej jakości posiłki, i to w bardzo atrakcyjnej cenie – już od 57 zł dziennie. Aż do końca września, a jeśli pojawi się taka potrzeba, nawet dłużej, będziemy dowozić nasz catering m.in. do Chałup, Helu, Jastarni, Juraty, Kuźnicy, Pucka i Władysławowa – wylicza Anna Chylewska, Dyrektor Operacyjna w Maczfit.

Jak to działa? Wyjątkowo prosto! Wystarczy wejść na stronę internetową i… wybierać posiłki, które w kolejnych dniach pojawią się na naszym talerzu! Czy nie przypomina to wirtualnej restauracji? Z pewnością tak! W dodatku takiej, która serwuje wyłącznie zdrowe, pełnowartościowe i smaczne potrawy, a poza tym liczy spożywane przez nas kalorie! Można też pobrać wygodną aplikację na telefon, z którą zarządzanie dietą i adresami dostawy jest jeszcze łatwiejsze!

Marka Maczfit, oferuje swoim klientom w ramach Wyboru Menu aż 25 dań do wyboru każdego dnia! To nawet więcej, niż liczba pozycji w niejednym, restauracyjnym menu. Znajdują się w nim m.in. dania wegetariańskie, wegańskie, bezglutenowe, a także posiłki z innowacyjnej diety Sirt, która zyskała swoją popularność dzięki metamorfozie Adele. Można wybrać wariant z pięcioma posiłkami dziennie, ale Maczfit nie zapomniał i o tych, którzy na przykład za kolacjami lub śniadaniami nie przepadają. Albo mają ochotę zjeść je w hotelowej restauracji. W ramach swojego Wyboru Menu można usuwać z diety konkretne posiłki albo je domawiać. Jeśli zatem korzystamy z cateringu dietetycznego, a chcielibyśmy zjeść wspólnie ze znajomymi – możemy zamówić dla wszystkich! Enjoy!

Wejdź na www.maczfit.pl i przekonaj się, że Twoja wakacyjna dieta nie musi mieć żadnych ograniczeń!