paczkomaty

i

Autor: Facebook/Twitter/donald.pl

Z tych paczkomatów śmieje się cała Polska! "Do Bydgoszczy będę jeździł!". Zdjęcie podbija internet

2023-01-25 9:53

Allegro, DHL, dpd i nie tylko. A wszystkie w jednym miejscu. „Paczkomatowy” punkt na bydgoskich Bielawach rozbawił internautów. Powstają „przeróbki”, a komentarze pod postami na Facebooku i Twitterze są bezlitosne! A jeden z internautów pokazał zdjęcie, na którym widać, że wcześniej na miejscu jednego paczkomatu stał toi toi. Szczegóły poniżej.

Dla bydgoszczan to nic nadzwyczajnego. Chcą wysłać lub odebrać paczkę – idą do paczkomatu. Na Bielawach mają w czym wybierać! W jednym punkcie mamy aż kilka paczkomatów koło siebie. Od wyboru – do koloru. Allegro, DHL, dpd.

Nasze „paczkomatowe” gniazdo znajdujące się w okolicy przystanku tramwajowego Chodkiewicza/ Lelewela, strasznie rozśmieszyło jednak internautów. Jego zdjęcie pojawiło się w tym tygodniu na wielu stronach facebookowych, na Twitterze, a także w ogólnopolskich serwisach informacyjnych.

- Czy staną po stronie Śródziemia i zaatakują Isengard? - napisał jeden z użytkowników pod postem na facebookowej stronie „Bareja by tego nie wymyślił”.

Jak zwraca uwagą jedna z mieszkanek Bydgoszczy na Facebooku – obok znajduje się również Żabka, warzywniak i Monopol. „tzw. centrum wszechświata”, „Brakuje tylko latarni i komisariatu” – odpisują jej internauci z innych miast.

- „Do Bydgoszczy będę jeździł” – tak skomentował sytuację kolejny z użytkowników. Przypomnijmy, że użył on cytatu z komedii, nomen omen – Stanisława Barei.

Komentarze ludzi są bezlitosne. Od razu pojawiły się również „przeróbki” bydgoskiego „centrum paczkowatowego”. Jedną z nich pokazał nawet czytelnikom serwis informacyjny donald.pl. Zobaczcie sami.

paczkomaty

i

Autor: Facebook/donald.pl/screen

To nie koniec żartów! Tym razem nie na Faceeboku, a na Twitterze, jeden z bydgoszczan dodał zdjęcie fragmentu Bielaw wykonane już jakiś czas temu. Zwrócił on uwagę, że jeden z najnowszych paczkomatów został postawiony w miejscu, w którym wcześniej stał… toi toi, co tylko dodatkowo rozbawiło resztę komentujących.

paczkomat

i

Autor: Twitter/screen

A co Wy sądzicie o bydgoskim „punkcie paczkomatowym”? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Z tych paczkomatów śmieje się cała Polska! "Do Bydgoszczy będę jeździł!". Zdjęcie podbija internet