Hologram szwagra w 3D - oto wigilijny hit na sprzedaż

i

Autor: freeimages.com/G Schouten de Jel

Hologram szwagra w 3D - oto wigilijny hit na sprzedaż

2020-11-30 11:20

Święta zbliżają się wielkimi krokami i wygląda na to, że będzie można je spędzić tylko w gronie najbliższych osób. Jeżeli bardzo tęsknicie za szwagrem i jego żartami przy stole, to jest na to rozwiązanie. Hitem w serwisach aukcyjnych stał się ''Hologram szwagra w 3D''.

Święta to czas, gdy spotykamy się całymi rodzinami i możemy spokojnie spędzić czas, często umilając go sobie rozmowami z najbliższymi. Wiadomo też, że gdy dochodzi do tego element obecności szwagra, to robi się jeszcze weselej i milej. Niestety, przez pandemię koronawirusa, wprowadzono limit osób, które mogą pojawić się na wigiliach, a jest to tylko 5 osób. No i tutaj zaczyna się kombinowanie, które często warte jest uwagi i podziwu. W sieci hitem staje się ''hologram szwagra w 3D'', dzięki któremu możemy spędzić wigilię w rodzinnym gronie, nie łamiąc restrykcji. O co chodzi?

Jak kupić piękną CHOINKĘ na Święta

Hologram dla szwagra w 3D, stał się hitem sprzedażowym w sieci. O co chodzi?

Skoro nie można spędzać w większym gronie świąt, to może warto połączyć się ze szwagrem w opcji hologramu 3D? Chociaż brzmi to abstrakcyjnie i jak coś rodem z filmów science fiction, to jak czytamy w opisie oferty:

Smutno Ci na myśl o wigilii w gronie 5 osób? Ale przede wszystkim nie wyobrażasz sobie wigilii bez... ulubionego szwagra?

Kup Hologram 3D i zastąp szwagra jego hologramem! To urządzenie pozwala na wyświetlenie wybranej animacji w technologii 3D w rozdzielczości 640x640.

Wymiary projektora: 50x15x13cmLiczba diod LED: 350Zasilacz i karta micro SD 16GB w zestawie!

Więcej informacji udzielę na priv.

No cóż, chcielibyśmy mieć szwagra na wigilii, bo tych słynnych żartów po kilku głębszych może brakować... No nic, jeśli jesteście zainteresowani, to sprawdźcie ofertę na stronie aukcji.