Wielki turniej gry w kręgle dla seniorów, czyli Dzień Babci i Dziadka w Galerii Młociny

i

Autor: Materiały prasowe

Wielki turniej gry w kręgle dla seniorów, czyli Dzień Babci i Dziadka w Galerii Młociny

2022-01-13 9:51

Z okazji Dnia Babci oraz Dnia Dziadka Galeria Młociny wspólnie z MK Bowling zorganizowali dla warszawskich seniorów aktywną niespodziankę – wielki turniej gry w kręgle. Centrum handlowe zadbało o atrakcyjne nagrody dla uczestników oraz zwycięzców. Inicjatywa odbędzie się 21 stycznia.

Wielki turniej gry w kręgle dla seniorów w Galerii Młociny odbędzie się już w piątek 21 stycznia w godzinach 12:00-15:00 w kręgielni MK Bowling. Centrum handlowe zaprasza do wzięcia udziału w inicjatywie wszystkich seniorów, którzy ukończyli już 60 lat. Turniej będzie miał charakter indywidualny, ale jak najbardziej istnieje możliwość zgłaszania większej liczby osób, a tym samym spędzenia miło oraz aktywnie piątkowego popołudnia w gronie znajomych. Tego dnia na twarzach wszystkich uczestników z pewnością nie zabraknie szczerego uśmiechu, a na Bielany przywołany zostanie duch sportowej, zdrowej rywalizacji!

Co tam w środku gra? Nirvana

Zgłoszeń należy dokonywać osobiście w kręgielni, która znajduje się na poziomie 2 lub pod numerem telefonu 600 800 556. Dla wszystkich uczestników oraz zwycięzców zapewniono również atrakcyjne nagrody. Wśród nich m.in. pamiątkowe puchary, bony na zakupy do Galerii Młociny, a także zaproszenia do Multikina i strefy gastronomicznej Spotkania i Dania. Podczas wydarzenia każdy z zawodników rozegra 2 gry, których suma zdecyduje o zajętym miejscu. Do półfinału awansuje najlepsza 32, spośród której zostanie wyłonionych 16 finalistów. O miejscach w finale zdecyduje wynik jednej gry od zera.

Więcej informacji na temat atrakcji organizowanych w Galerii Młociny znajdziemy na stronie www.galeriamlociny.pl.

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu