Wielkanocna zabaw w warszawskim ZOO! Odszukuj ,,jajeczne'' zagadki i zdobądź niespodziankę

i

Autor: https://www.facebook.com/WarszawskieZOO / Canva Wielkanocna zabaw w warszawskim ZOO! Odszukuj ,,jajeczne'' zagadki i zdobądź niespodziankę

Wielkanocna zabaw w warszawskim ZOO! Odszukaj ,,jajeczne'' zagadki i zdobądź niespodziankę

2021-04-02 12:55

Wielkanoc 2021 to czas, który warto spędzić aktywnie. Jeśli w tym roku zdecydowaliście się na święta w rodzinnej miejscowości, to warto skorzystać z ładnej pogody i wybrać się na wiosenny spacer. A jak spacer, to czemu nie do zoo? Warszawski ogród zoologiczny przygotował dla zwiedzających wyjątkową zabawę. Odszukajcie ,,jajeczne'' zagadki i zdobądźcie niespodziankę!

Ogród zoologiczny w Warszawie jest gotowy na tegoroczne święta! Specjalnie dla tych, którzy zdecydują się odwiedzić zwierzęta w dniach 1-6 kwietnia, przygotowana została gra terenowa. Jej tematem przewodnim są oczywiście... jajka! To świetny sposób, by spędzić miło rodzinny czas i przy okazji się czegoś nauczyć!

Do 6 kwietnia, możecie pobrać kartę z Akwarium lub Pawilonu z Gadami, odszukać ukryte pytania i udzielić prawidłowych odpowiedzi . Po wysłaniu prawidłowego hasła na zoologiczny messenger ogrodu otrzymacie miłą niespodziankę!

Tłum na Dworcu Centralnym w Warszawie

Zoo w Warszawie - godziny otwarcia w święta

Warszawskie ZOO jest czynne codziennie, bez względu na pandemię czy święta. Ogród otwiera się codziennie o godz. 9.00. Obowiązują dystans, maseczki i dezynfekcja.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Jak dobrze znasz tradycyjną kuchnię wielkanocną?

Pytanie 1 z 10
Potrawy z jajek to obowiązkowe dania na wielkanocnym stole. Jajko symbolizuje bowiem:
Źródło: Wielkanocna zabaw w warszawskim ZOO! Odszukaj ,,jajeczne'' zagadki i zdobądź niespodziankę