Sci-Fi

i

Autor: pixabay.com Sci-Fi

Warszawskie targi Fantastyki 2021 - DATA i MIEJSCE wydarzenia dla fanów Sci-Fi

2021-09-16 15:56

Podczas tego wydarzenia wielbiciele i wielbicielki fantastyki będą mieli okazję zobaczyć na żywo ulubionych twórców Sci-Fi, kupić gadżety i zapoznać się z nowościami wydawniczymi. Sprawdźcie datę i miejsce Warszawskich Targów Fantastyki 2021

Warszawskie targi Fantastyki 2021 to wydarzenie, którego nie mogą przegapić wielbicielki i wielbiciele fantastyki z Warszawy. Impreza odbywa się od 2015 roku i za każdym razem przyciąga tłumy osób rozkochanych w Sci-Fi. Targi są nie tylko okazją do kupienia książek, filmów i gadżetów. Dają bowiem możliwość zobaczenia na żywo polskich i zagranicznych autorów i autorek fantastyki i fantasy. Na tegorocznych Warszawskich Targach Fantastyki również nie zabraknie gwiazd gatunku. Ponadto będzie można odwiedzić stoiska ponad 100 wystawców, którzy zaprezentują swoje nowości. Kiedy i gdzie odbywają się targi? Datę i miejsce poznacie w dalszej części artykułu.

Analiza cen mieszkań - rynek wtórny, Warszawa

Data i miejsce Warszawskich Targów Fantastyki 2021

Kiedy i gdzie odbywają się Warszawskie Targi Fantastyki 2021? Wydarzenie zaplanowano na 18 i 19 września (sobota i niedziela) w Domie Towarowym Braci Jabłkowskich. Targi otwarte są w godzinach:

  • Sobota: 10:00 - 20:00
  • Niedziela: 10:00 - 18:00

Warszawskie Targi Fantastyki 2021 - BILETY

Bilety na imprezę dostępne będą w stoiskach kasowych podczas trwania wydarzenia. Poniżej ceny biletów na Warszawskie Targi Fantastyki 2021:

  • Normalny: 10,00 PLN
  • Ulgowy: 5,00 PLN (przeznaczony dla Uczestników poniżej 13 roku życia)

Więcej informacji znajdziecie w wydarzeniu na Facebooku. Jeśli kochacie fantastykę, nie może Was tam zabraknąć!

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Warszawskie targi Fantastyki 2021 - DATA i MIEJSCE wydarzenia dla fanów Sci-Fi