Sylwester w Warszawie

i

Autor: Karolina Lubryczynska flickr.com Sylwester w Warszawie

Warszawa - POGODA NA SYLWESTRA I NOWY ROK. Przy jakiej aurze powitamy 2022?

2021-12-30 15:45

Mieszkańcy i mieszkanki Warszawy szykują się do pożegnania starego i powitania nowego roku w Sylwestra 2021. Jaka aura będzie nam towarzyszyć 31. grudnia i 1. stycznia? Sprawdźcie dwudniową prognozę pogody dla stolicy.

Jaka pogoda w Sylwestra i Nowy Rok w Warszawie? To pytanie mogą sobie zadawać mieszkańcy i mieszkanki stolicy. W ostatni dzień starego roku wiele osób zamierza tuż przed północą wyjść na ulicę. 1 stycznia sporo mieszkańców i mieszkanek stolicy będzie zaś chciało wybrać się na noworoczny spacer. Warto więc wiedzieć, jakiej aury należy się spodziewać na przełomie 2021 i 2022 roku. Ile stopni mrozu pokażą termometry? Czy sypnie śniegiem? A może będzie padał marznący deszcz? Jak silnie zawieje wiatr? Na wszystkie te pytania odpowiada prognoza pogody, którą znajdziecie w dalszej części naszego artykułu.

Pozdrowienia z Końca Świata

Pogoda na Sylwestra w Warszawie

Sylwestra w Warszawie spędzimy przy dodatnich temperaturach. Rano możemy się spodziewać 8 stopni powyżej zera, po południu 10, a wieczorem i w nocy 9. Niestety wystąpią deszcze, choć będą to opady okresowe. Przez cały dzień niebo będzie zachmurzone. W nocy średnia prędkość wiatru osiągnie 28 km/h, a w porywach - 52 km/h.

Pogoda na Nowy Rok w Warszawie

Jaka pogoda będzie nam towarzyszyła w Warszawie 1. stycznia? Będzie chłodniej - rano jeszcze 8 stopni Celsjusza, po południu 7, a wieczorem i w nocy możemy się spodziewać temperatur w okolicy zera. W ciągu dnia przelotne deszcze i duże zachmurzenie. Wieczorem i nocą nie przewiduje się opadów. Znów będzie wietrznie - średnio 26 km/h w ciągu dnia, a w porywach 52 km/h.

Źródło: accuweather.com

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Warszawa - POGODA NA SYLWESTRA I NOWY ROK. Przy jakiej aurze powitamy 2022?