Samochody

i

Autor: pixabay.com Samochody

UTRUDNIENIA W RUCHU 17.09 - zamknięcie jednej z ulic po południu!

2021-09-17 11:25

Kierowcy poruszający się po Warszawie w piątek, 17 września, powinni koniecznie dowiedzieć się o spodziewanych utrudnieniach drogowych. Od godziny 14:00 z ruchu wyłączona zostanie jedna ulica. Na dwóch nie będzie można parkować. O które arterie chodzi i jak długo potrwają utrudnienia? O tym w naszym artykule.

Utrudnienia od 14:00

Utrudnienia drogowe 17 września to coś, o czym powinni wiedzieć wszyscy kierowcy poruszający się dziś po Warszawie. Utrudnienia wystąpią w związku z planowanymi uroczystościami z okazji obchodów 82. rocznicy agresji sowieckiej na Polskę w 1939 roku. Utrudnienia w ruchu wystąpią na terenie Śródmieścia od godziny 14:00. Z ruchu zostanie wyłączona jedna z ulic. Przy dwóch arteriach nie będzie też można parkować. Szczegóły poznacie w dalszej części tego artykułu.

Sedno Sprawy - Adrian Zandberg

Zamknięta ulica i zakaz parkowania 17.09

W związku z obchodami, w godzinach 14.00 – 22.00 wyłączona z ruchu będzie ul. Muranowska na odcinku od ul. Andersa do ul. Bonifraterskiej. Natomiast ulice Bonifraterska i Muranowska zostaną wyłączone z parkowania. Zaleca się objazd ulicami: Dawidowskiego – Słomińskiego – Międzyparkową lub Andersa i Świętojerską.

Utrudnienia dotknął też pasażerów i pasażerki komunikacji miejskiej. Autobusy linii 116 i 518 zostają skierowane na trasy objazdowe.

Źródło: warszawa19115.pl

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: UTRUDNIENIA W RUCHU 17.09 - zamknięcie jednej z ulic po południu!