Policja

i

Autor: pixabay.com Policja

TRAGEDIA W CIECHANOWIE - mężczyzna wypadł z 5. piętra szpitala

2021-12-08 12:05

W środowy poranek, 8. grudnia, policja otrzymała informację o młodym mężczyźnie, który wypadł z 5. piętra ciechanowskiego Specjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego. To nie pierwszy taki przypadek w tej placówce. Więcej szczegółów w artykule.

Młody mężczyzna wypadł z 5. piętra Specjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Ciechanowie - taka informacja pojawiła się w mediach w środę, 8. grudnia. Tamtejsza policja otrzymała zgłoszenie rano, około godziny 7:00. Niestety mężczyzna nie przeżył upadku z wysokości. Ofiarą okazał się 20-letni mieszkaniec powiatu ciechanowskiego, który był pacjentem placówki. Okoliczności nie są jeszcze znane. Bada je policja i ciechanowska prokuratura rejonowa. Super Express, który pisał o sprawie, dodaje, że to nie pierwszy taki wypadek w szpitalu w Ciechanowie. Więcej na ten temat w dalszej części naszego artykułu.

Łowcy cieni zatrzymali mężczyzn poszukiwanych ENA. Akcja CBŚP

Trzeci tego typu wypadek

Super Express przypomina o dwóch wcześniejszych podobnych przypadkach w ciągu ostatnich dwóch lat. W ubiegłym roku z 3. piętra wyskoczył 65-latek, który w ciechanowskim szpitalu miał się leczyć na serce. Dwa lata wcześniej inny mężczyzna - także 65-letni - skoczył z czwartego piętra. Dzień wcześniej został przyjęty na oddział neurologii.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: TRAGEDIA W CIECHANOWIE - mężczyzna wypadł z 5. piętra szpitala