zakupy

i

Autor: Pixaby W I półroczu 2021 roku najmocniej podrożały napoje bezalkoholowe o 9,3 proc.

Znana sieć sklepów OSTATECZNIE znika z Polski. Trwają WIELKIE wyprzedaże! Ceny niższe nawet o 80 proc.!

2021-08-17 10:04

Znana sieć dyskontów spożywczych ostatecznie znika z mapy Polsce. Z tego względu w placówkach, które jeszcze pozostały otwarte trwają wielkie wyprzedaże produktów. Można zaoszczędzić nawet kilkaset złotych. Rabaty sięgają nawet 80 procent!

Tesco zamyka swoje sklepy w Polsce. Trwają wielkie wyprzedaże!

O tym, że Tesco zamknie wszystkie sklepy w Polsce, informowaliśmy już jakiś czas temu. Niektóre placówki (około 300 w całym kraju) zostaną zastąpione przez Netto. Jednak nie wszystkie. W niektórych miejscach nowe sklepy przynajmniej narazie się nie otworzą. Przykładowo w Krakowie w miejsce Tesco na ul. Kapelanka planowana jest budowa budynków mieszkalnych lub biurowców. Konkretne decyzje jednak jeszcze nie zapadły.

Gigantyczna ulewa w Warszawie

Koniec Tesco w Polsce. Co można kupić taniej?

Ze względu na to, że Tesco zamyka swoje sklepy w całej Polsce, warto wybrać się tam na zakupy. Sieć wprowadziła bowiem ogromne promocje. Przecenione są praktycznie wszystkie produkty, a rabaty sięgają nawet 80 procent. Co warto kupić? Promocje obejmują zarówno odzież, artykuły wyposażenia domu, jak np. kubki czy talerze, ale również proszki do prania czy inne materiały czyszczące. Na wyprzedaże można trafić np. w marketach w Szczecinie, Gdyni czy Gliwicach. Warto się pospieszyć! Niektóre ze sklepów sieci Tesco zamykają się już ostatecznie za kilka dni.

Tesco to nie jedyny sklep, który zamyka się w Polsce. W kolejce mogą też być kolejne. Ostatnio mówi się o tym, że z Polski wycofać ma się Carrefour.

Sonda
Czy wykorzystałeś/aś już swój tegoroczny urlop?
Źródło: Znana sieć sklepów OSTATECZNIE znika z Polski. Trwają WIELKIE wyprzedaże! Ceny niższe nawet o 80 proc.!