komputer

i

Autor: pixabay.com

Targówek, Praga - AWARIA INTERNETU UPC [TESKST AKTUALIZOWANY]

2021-04-13 8:42

Mieszkańcy dzielnic Targówek i Praga donoszą o wielkiej awarii internetu! Nie działa sieć dostarczana przez firmę UPC. Z naszego artykułu dowiecie się, czy internet na Targówku już działa.

Targówek, Praga - AWARIA INTERNETU UPC! Mieszkańcy dzielnic nie maja dostępu do sieci dostarczanej przez UPC. Awaria wystąpiła 13 kwietnia rano. Około godziny 8:00 pojawiły się pierwsze doniesienia o niedziałającym internecie. Na stronie downdetector.pl, która raportuje o podobnych zdarzeniach, rano można było zauważyć znaczny wzrost zgłoszeń dotyczących awarii. Mieszkańcy dzielnic Targówek i Praga muszą korzystać z alternatyw - w grę wchodzi sieć udostępniana z telefonów komórkowych. Jak długo potrwa awaria? Przygotowaliśmy dla Was aktualizowany artykuł.

AKTUALIZACJA 13.04.2021, 9:50

Z doniesień mieszkańców Pragi wynika, że internet UPC w dzielnicy znów działa. O zwalczeniu awarii informują też osoby z Targówka. Zaznaczają jednak, że co jakiś czas tracą połączenie z siecią, internet jest znacznie wolniejszy, niż zazwyczaj. Opanowywanie sytuacji przez UPC potwierdza też wykres na downdetector.pl.

Spłonął zabytkowy spichlerz w Lubieszewie

Nie działa internet na Targówku i Pradze

Kiedy zacznie działać internet na Targówku i Pradze? Wszystko zależy od tego, kiedy firma UPC upora się z awarią. Mieszkańcy dzielnicy, którzy muszą korzystać z sieci udostępnianej z urządzeń mobilnych mogą sprawdzać aktualną sytuację na stronie downdetector.pl. My zaś będziemy na bieżąco aktualizować artykuł. Gdy internet UPC na Targówku zacznie działać, poinformujemy Was o tym natychmiast

Źródło: Targówek, Praga - AWARIA INTERNETU UPC [TEKST AKTUALIZOWANY]