Strzelanina na Orlenie stała się hitem sieci. 'Nie strzel w instrybutor' [WIDEO]

i

Autor: Screen: https://youtu.be/97X96rY3EB8

Strzelanina na Orlenie stała się hitem sieci. 'Nie strzel w instrybutor' [WIDEO]

2021-03-01 15:53

Film, który zaraz zobaczycie, z jednej strony mrozi krew w żyłach, z drugiej strony bawi, a gdy się na to spojrzy jeszcze inaczej, to szokuje. Strzelanina na stacji benzynowej w Rymaniu, stała się hitem sieci, jednak głównie przez komentarze.

O strzelaninie na stacji paliw w Rymaniu zrobiło się bardzo głośno w krótkim czasie i w zasadzie ciężko powiedzieć, czy śmiać się, a może płakać. Sytuacja wyglądała jak z gry komputerowej lub z filmu akcji i to takiego, w którym dzieje się komuś krzywda. Jak doszło do tego, że sytuacja na stacji w Rymaniu, stała się hitem sieci?

Strzelanina na stacji w Rymaniu - co się stało? [WIDEO]

W nocy z soboty na niedzielę (28 lutego) na stacji paliw Orlen w Rymaniu, doszło do sytuacji, która przypomina te, widziane w filmach akcji. 37-letnia kobieta zachowywała się irracjonalnie, co zaniepokoiło obsługę stacji, która zawiadomiła policję. Gdy pojawili się funkcjonariusze, kobieta ruszyła na wstecznym i później szybko do przodu, by wjechać w witrynę sklepową. Następnie policjanci oddali strzały w kierunku auta, a wszystko działo się w pobliżu dystrybutorów, co jeden z komentujących nazwał 'instrybutorem'. Zobaczcie sami:

Kobieta uciekła z miejsca zdarzenia, na szczęście złapano ją kilka kilometrów dalej. Kobieta była trzeźwa, jednak zlecono badania krwi, by upewnić się, że 37-latka nie była pod wpływem narkotyków. Jedno jest pewne, film stał się szybko hitem sieci.

Sonda
Czy chciałbyś/-abyś wyprowadzić się z Polski?
Bezpieczeństwo na lodzie