Stadion Narodowy

i

Autor: Lukas Plewnia flickr.com Stadion Narodowy

STREFA KIBICA na NARODOWYM - jak zdobyć darmowe bilety na mecz Polska - Hiszpania 19.06?

2021-06-14 14:04

Specjalnie na mecz Polska - Hiszpania zostanie uruchomiona strefa kibica na stadionie PGE Narodowy. Na czterech telebimach będzie tam pokazywane najbardziej emocjonujące spotkanie Polaków w grupie E. By oglądać to starcie w strefie kibica na Narodowym, potrzebujemy darmowych biletów. Jak je zdobyć? Dowiecie się tego z naszego artykułu.

Strefa kibica na Narodowym - jak zdobyć darmowe bilety na mecz Polska - Hiszpania 19.06? Takie pytanie mogą sobie zadawać osoby, które piłkarskie emocje chcą przeżywać wśród innych mieszkańców i mieszkanek Warszawy. Mecz Polska - Hiszpania 19.06 będzie drugim starciem Biało-Czerwonych na EURO 2021. Spotkaniem emocjonować będziemy się nie tylko przed telewizorami, ale też w wielu strefach kibica w całym mieście. Ta na Stadionie Narodowym w Warszawie będzie największa. Przy aktualnych limitach (50% obłożenie - zajęte co drugie krzesełko), na trybuny wejdzie około 30 tysięcy osób, by oglądać mecz Polska - Hiszpania na czterech wielkich telebimach. Oprócz tego planowane są tam występy artystów przed spotkaniem. Ponadto, korzystając z okazji, kibice będą mogli zaszczepić się jednodawkowym preparatem Johnson & Johnson. By znaleźć się na trybunach PGE Narodowego 19 czerwca konieczne będzie okazanie biletu. Jest bezpłatny, ale trzeba się pośpieszyć z jego zdobyciem. Jak to zrobić? O tym w dalszej części artykułu.

Polscy piłkarze nocują w luksusowym hotelu. Prosto z Petersburga przed meczem Polska - Słowacja

Bilety do strefy kibica PGE Narodowy na mecz Polska - Hiszpania

Strefa kibica na Stadionie Narodowym w Warszawie to nie tylko mecz Polska - Hiszpania. Wszyscy, którzy zbiorą się na trybunach w sobotę, 19 czerwca, obejrzą też występy muzyczne i dostaną jedną z kilkunastu tysięcy biało-czerwonych flag. Wcześniej należy jednak zdobyć darmowy bilet wstępu.

Zdobycie biletu wstępu do strefy kibica na Stadionie Narodowym jest bardzo proste. Poniżej zamieszczamy instrukcję krok po kroku, która ułatwi wam pobranie darmowego biletu na mecz Polska - Hiszpania 19.06.:

  1. Wchodzimy na stronę sklep.pgenarodowy.pl
  2. Wybieramy interesujące nas miejsce na trybunach
  3. Logujemy się, lub tworzymy konto na stronie
  4. Potwierdzamy rezerwację kodem SMS wysłanym na numer podany przy rejestracji
  5. Po potwierdzeniu, bilet pojawi się w zakładce Moje Zakupy / Narodowa Strefa Kibica
  6. Generujemy i pobieramy bilet

Bilet możemy wydrukować, lub okazać przy wejściu w formie elektronicznej. Każda osoba może pobrać maksymalnie 6 biletów. Pamiętajmy, że na Stadion Narodowy może wejść około 30 tysięcy osób. Jeśli chcemy obejrzeć mecz Polska - Hiszpania w tworzonej tam strefie kibica, powinniśmy jak najszybciej pobrać bilety. Więcej informacji znajdziecie na stronie strefakibica.com.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: STREFA KIBICA na NARODOWYM - jak zdobyć darmowe bilety na mecz Polska - Hiszpania 19.06?