Spektakl Klubu Komediowego, turniej gry w kręgle oraz turniej gier planszowych, czyli powitanie wiosny w Galerii Młociny

i

Autor: Matriały prasowe

Spektakl Klubu Komediowego, turniej gry w kręgle oraz turniej gier planszowych, czyli powitanie wiosny w Galerii Młociny

2022-03-21 7:54

Z okazji nadejścia wiosny w najbliższych dniach odwiedzający Galerię Młociny mogą liczyć na kolejną dawkę atrakcji. Tym razem dla klientów zaplanowano m.in. spektakl Klubu Komediowego „Pollywood”, coś dla seniorów – kolejny turniej gry w kręgle, a także turniej gier planszowych.

#Pollywood

Znane wszystkim Hollywood już 24 marca o godzinie 19.30 w Galerii Młociny zamieni się w „Pollywood”. A co właściwie oznacza to określenie? Nazwę nowego spektaklu przygotowanego przez Klub Komediowy, który zostanie zaprezentowany na deskach… bielańskiego centrum handlowego. A dokładniej w industrialnej Hali Hutnik, która znajduje się na drugim piętrze obiektu, w strefie Spotkania i Dania. Spektakl skierowany do widzów dorosłych to satyryczna opowieść o polskiej branży rozrywkowej w niecodziennym wydaniu. Jak czytamy na stronie organizatora, Pollywood to rodzime bagienko z celebrytami na wesoło, gdzie umiarkowanie ambitni muzycy, wiecznie początkujący aktorzy oraz influencerzy spełniający nie siebie, a oczekiwania followersów i reklamodawców, zrobią wszystko, aby osiągnąć sukces i zrobić ogólnopolską karierę! Jedno jest pewne – podczas wydarzenia występujący aktorzy zagwarantują widowi obecnej w Galerii Młociny mnóstwo zabawy i uśmiechu!

Co tam w środku gra? Nirvana

#SiSenior

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich seniorów, którzy uwielbiają aktywny wypoczynek połączony z odrobiną zaciętej rywalizacji! Trzecia edycja turnieju gry w kręgle już niebawem w Galerii Młociny! Wydarzenie odbędzie się już w czwartek 24 marca w godzinach 12:00-14:00 w kręgielni MK Bowling. Centrum handlowe zaprasza do wzięcia udziału w inicjatywie wszystkich, którzy ukończyli już 60 lat. Turniej będzie miał charakter indywidualny, ale jak najbardziej istnieje możliwość zgłaszania większej liczby osób, a tym samym spędzenia miło oraz aktywnie czwartkowego popołudnia w gronie znajomych. Tego dnia na twarzach wszystkich uczestników z pewnością nie zabraknie szczerego uśmiechu, a na Bielany przywołany zostanie duch sportowej, zdrowej rywalizacji!

Wpisowe wynosi jedynie 15 zł złotych od osoby, a w cenie zainteresowani mogą zamówić dowolny napój półlitrowy. Zgłoszeń należy dokonywać osobiście w kręgielni lub pod numerem telefonu 600 800 556.

#TurniejGierPlanszowych

Planszówki na Młocinach to stały punkt w repertuarze atrakcji zaplanowanych przez Galerię Młociny. Cykl cieszy się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców stolicy. I nic w tym dziwnego, gdyż zabawa bez prądu w doborowym towarzystwie to zawsze świetny sposób na spędzanie czasu wolnego. Tych, którzy jeszcze nie mieli okazji, by się o tym przekonać lub chcieliby powtórzyć przygodę z grami planszowymi, Galeria Młociny zaprasza do strefy gastronomicznej Spotkania i Dania już 27 marca. Tego dnia w godzinach 12:00-18:00 obiekt ponownie wypełni się planszówkami i licznymi atrakcjami, a do dyspozycji uczestników oddana zostanie wypożyczalnia gier z najróżniejszymi tytułami. O wyjątkową atmosferę podczas spotkania zatroszczą się doświadczeni animatorzy, którzy zagwarantują ponadto mnóstwo uśmiechu na twarzach wszystkich uczestników.

Więcej informacji na temat atrakcji organizowanych w Galerii Młociny znajdziemy na stronie www.galeriamlociny.pl.