Lego

i

Autor: LEGO Lego

SKLEP LEGO - Warszawa z pierwszą w Polsce oficjalną placówką duńskiej firmy! Gdzie będzie działać?

2021-05-20 14:10

Do tej pory słynne mogliśmy kupować tylko w sklepach partnerskich duńskiej firmy oraz w supermarketach. Teraz w Polsce pojawi się pierwszy oficjalny sklep LEGO! Będzie działał na terenie jednej z galerii handlowych w Warszawie. Więcej informacji znajdziecie w naszym artykule

Sklep LEGO w Warszawie będzie pierwszą oficjalną placówką sprzedażową firmy na terenie Polski. Do tej pory słynne klocki mogliśmy kupować jedynie w sklepach partnerskich oraz w dużych sieciach handlowych. Popularność LEGO w Polsce jest ogromna zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych, którzy chętnie sięgają po specjalne kolekcjonerskie serie i oraz wyjątkowo skomplikowane zestawy złożone niekiedy z kilku tysięcy elementów. Duńska firma, będąca największym na Świecie producentem zabawek, uznała więc, że czas otworzyć w Polsce pierwszy oficjalny sklep LEGO. Ma on zostać zlokalizowany w jednej z Warszawskich galerii handlowych. Gdzie i od kiedy będzie czynny oficjalny sklep LEGO w Warszawie? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w dalszej części artykułu.

Bocian Felek uszkodził nogę szukając żab na mokradłach

Oficjalny sklep LEGO w Warszawie - gdzie będzie działał?

Pierwszy oficjalny sklep firmy LEGO będzie oferował znacznie szerszy wybór klocków, niż sklepy partnerskie i supermarkety. Kupić będzie tam można limitowane zestawy i produkty niedostępne nigdzie indziej. Ponadto sklep zaoferuje klientom miejsce do zabawy oraz specjalne interaktywne ekrany, dzięki którym będziemy mogli wcielić się w figurkę LEGO! Justyna Ciępka, general manager LEGO na Polskę, Ukrainę i kraje bałtyckie powiedziała:

Sonda
Czy lubisz klocki LEGO?

Taka placówka to dla nas duże wyróżnienie i potwierdzenie, że Polska jest bardzo istotnym rynkiem dla firmy LEGO. Mamy tutaj wielu wiernych fanów, dlatego mam nadzieję, że chętnie będą nas odwiedzali. Z kolei te osoby, które nie znają nas zbyt dobrze, będą miały doskonałą okazję do bezpośredniego kontaktu z marką

Gdzie zaś będzie funkcjonował sklep LEGO w Warszawie? Firma otworzy go w centrum handlowym Westfield Arkadia na al. Jana Pawła II 82. Placówka będzie zlokalizowana na parterze.

Kiedy otwarcie sklepu LEGO w CH Arkadia?

Znana jest też data otwarcia sklepu. Placówka handlowa LEGO w CH Arkadia zacznie sprzedaż 27 maja. Warto dodać, że sklep LEGO będzie miał aż 285 mkw powierzchni!

Źródło: SKLEP LEGO - Warszawa z pierwszą w Polsce oficjalną placówką duńskiej firmy! Gdzie będzie działać?