Skandaliczne zachowanie nauczycielki. Uderzyła ucznia na lekcji! To nie był pierwszy raz [NAGRANIE]

i

Autor: ibytow.pl/screenshot

Skandaliczne zachowanie nauczycielki. Uderzyła ucznia na lekcji! To nie był pierwszy raz [NAGRANIE]

2021-09-30 10:29

Skandaliczne zachowanie jednej z nauczycielek Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Bytowie wyszło na jaw, po tym jak portal ibytow.pl upublicznił nagranie. Na nim widać, jak nauczycielka stojąc za uczniem uderza go w głowę. Według portalu to nie był pierwszy raz. Sytuacja miała się powtarzać kilkukrotnie, ale teraz uczniom udało się to nagrać.

Do sieci trafiło nagranie na, którym widać jak jedna z nauczycielek Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Bytowie uderza ucznia w głowę. Wszystko miało miejsce podczas lekcji, przy innych uczniach. Nagranie upublicznił portal ibytow.pl. Według doniesień portalu do podobnych sytuacji miało dochodzić wcześniej. Nie był to pierwszy raz. Teraz bowiem udało się nagrać skandalicznie zachowanie. Nagranie zostało wysłane do Kuratorium Oświaty w Gdańsku. Reakcja na szokujące wideo była natychmiastowa.

Nauczycielka uderzyła ucznia na lekcji! To nie był pierwszy raz. Kuratorium odpowiada

- W celu pozyskania informacji zapewniających obiektywną i pełną ocenę na temat zarejestrowanego uderzenia ucznia przez nauczycielkę dyrektor delegatury w Słupsku, działając z polecenia Pomorskiego Kuratora Oświaty, wystąpił do dyrektora szkoły o wyjaśnienia w sprawie (w trybie pilnym) – poinformowała portal ibytow.pl Beata Wolak z gdańskiego Kuratorium Oświaty.

W odpowiedzi dodano, że to dyrektor szkoły, jako bezpośredni przełożony zatrudnionych w szkole pracowników, ma obowiązek wyjaśnić, czy nie doszło do uchybienia godności zawodu nauczyciela lub obowiązkom, o których mowa w art. 6 ustawy Karta Nauczyciela.

ESKA Live: Smolasty z koncertem, jakiego jeszcze nie widzieliście!
Źródło: Nauczycielka uderzyła ucznia na lekcji! To nie był pierwszy raz [NAGRANIE]