Robert Lewandowski

i

Autor: WBF

Restauracja Roberta Lewandowskiego w Warszawie - gdzie będzie? Kiedy otwarcie?

2021-04-23 10:35

Ta restauracja będzie miała powierzchnię około 3,3 tysięcy metrów kwadratowych i trzy kuchnie! Robert Lewandowski otwiera ogromny lokal w Warszawie. Pomaga mu w tym syn Magdy Gessler. Dowiedzcie się, gdzie i kiedy powstanie restauracja Lewego w stolicy.

Restauracja Roberta Lewandowskiego w Warszawie - gdzie będzie? Kiedy otwarcie? Te pytania mogą sobie zadawać wszyscy ci, którzy słyszeli już o projekcie polskiego piłkarza. O tym, że Lewy planuje otwarcie lokalu, mówiło się już od dłuższego czasu. Niedawno zaś pojawiły się konkrety. Ujawnił je Tadeusz Müller. Syn Magdy Gessler sprawuje bowiem pieczę nad całym projektem. W rozmowie dla Jastrząb Post powiedział między innymi, że restauracja będzie naprawdę ogromna! Planowana powierzchnia to około 3300 metrów kwadratowych. Lokal będzie też posiadał trzy kuchnie, w których - jak zapewnia Müller - panować będzie "tabaka", co w slangu restauratorów oznacza wzmożoną pracę przy przygotowywaniu posiłków. Sports bar, bo tak będzie się nazywała restauracja Roberta Lewandowskiego, ma być miejscem dla fanów sportu i dobrej kuchni. Gdzie i kiedy zostanie otwarty lokal? O tym także powiedział Tadeusz Müller.

Beszamel: Pomidory – dlaczego są takie zdrowe?

Gdzie będzie restauracja Roberta Lewandowskiego

Lokalizacja Sports Bar została już ujawniona. Ogromna restauracja będzie się mieściła w Browarach Warszawskich. Ten kompleks budynków znajduje się na Woli, między ulicami Grzybowską, Wronią, Chłodną i Krochmalną. Kiedy zaś restauracja przywita pierwszych gości?

Restauracja Roberta Lewandowskiego - kiedy otwarcie?

Znana jest przybliżona data otwarcia restauracji Sports Bar. Według zapewnień Tadeusz Müller, lokal Roberta Lewandowskiego w Warszawie ruszy czerwcu lub lipcu. Restaurator dodał, że obecnie trwa ustalanie menu oraz omawianie szczegółów organizacji i wystroju.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Restauracja Roberta Lewandowskiego w Warszawie - gdzie będzie? Kiedy otwarcie?