Michał Dworczyk

i

Autor: Sebastian Wielechowski/Super Express Michał Dworczyk

RAPORT Z ANTENY 9.06.2021: ABW zajmuje się atakiem hakerów na skrzynkę mailową Michała Dworczyka

2021-06-09 10:20

ABW zajmuje się atakiem hakerów na skrzynkę mailową Michała Dworczyka. Włamano się też na konto jego żony. O tym dowiecie się z dzisiejszego raportu z anteny. Więcej newsów znajdziecie w tym artykule!

Spis treści

  1. RAPORT Z ANTENY 9.06.2021: Terlecki powinien przeprosić
  2. RAPORT Z ANTENY 9.06.2021: reprezentacja Polski przenosi się dziś z Opalenicy do Trójmiasta

Włamanie na konta Michała Dworczyka - pod lupą ABW! Zgłoszenie do agencji wpłynęło wczoraj. To po tym, jak ujawniono, że hakerzy weszli na prywatną skrzynkę mailową i konta społecznościowe szefa kancelarii premiera, a także jego żony. W rosyjskich serwisach miały też pojawić się skradzione stamtąd dokumenty. Według Dworczyka, atak jest jednym z działań akcji dezinformacyjnej. Zapewnił również, że na swoich kontach nie przechowywał tajnych dokumentów.

Raport z anteny 09.06, godz.10

RAPORT Z ANTENY 9.06.2021: Terlecki powinien przeprosić

Terlecki powinien przeprosić za słowa o Cichanouskiej - mówi w rozmowie z nami wicepremier Jarosław Gowin. Chodzi o wpis na Twitterze, w którym wicemarszałek ostro krytykuje spotkanie białoruskiej opozycjonistki z prezydentem Warszawy. Terlecki zasugerował by Cichanouska po pomoc udała się... do Moskwy. Te słowa są niefortunne i szkodliwe - ocenia Gowin.

RAPORT Z ANTENY 9.06.2021: reprezentacja Polski przenosi się dziś z Opalenicy do Trójmiasta

Misja EURO - wkracza w decydującą fazę! Piłkarska reprezentacja Polski przenosi się dziś z Opalenicy do Trójmiasta. Tam powstała baza "biało-czerwonych" na czas Mistrzostw Europy. Kadra będzie mieszkać w Sopocie i trenować w Gdańsku.

Źródło: RAPORT Z ANTENY 9.06.2021: ABW zajmuje się atakiem hakerów na skrzynkę mailową Michała Dworczyka