deszcz

i

Autor: Pixaby

RAPORT Z ANTENY 31.08.2021: Ulewy i podtopienia w kraju. Alerty pogodowe w całej Polsce!

2021-08-31 11:05

Deszcz nie przestaje padać, możliwe są podtopienia. Mieszkańcy Śląska i Małopolski dostali już SMSy Rządowego Centrum Bezpieczeństwa. Więcej informacji na ten temat znajdziecie w naszym artykule i WIDEO. Co jeszcze dzieje się w kraju i na świecie? Przedstawiamy dzisiejszy Raport z anteny!

Spis treści

  1. RAPORT Z ANTENY 31.08.2021: rusza proces w sprawie tragedii w Szczyrku
  2. RAPORT Z ANTENY 31.08.2021: podsumowanie wakacyjnych wyjazdów

Deszcz nie przestaje padać, możliwe są podtopienia. Mieszkańcy Śląska i Małopolski dostali już SMSy Rządowego Centrum Bezpieczeństwa. Zaapelowano do nich o ostrożność. Bo tylko ostatniej doby strażacy musieli interweniować aż siedemset razy. Głównie przez opady, ale i silny wiatr. Najgorzej ma być dziś na południu kraju.

Raport z anteny 31.08, godz.10

RAPORT Z ANTENY 31.08.2021: rusza proces w sprawie tragedii w Szczyrku

Na ławie oskarżonych zasiądzie sześć osób... Rusza dziś proces w sprawie tragedii w Szczyrku. W grudniu 2019 roku wybuch gazu spowodował zawalenie się domu. Ratownicy znaleźli w gruzach ciała ośmiu ofiar, w tym czworga dzieci. ​Śledczy ustalili ścisły związek między wybuchem gazu,a pracami budowlanymi prowadzonymi pod ulicą, przy której stał dom. Oskarżonym grozi od 6 miesięcy do 12 lat więzienia.

RAPORT Z ANTENY 31.08.2021: podsumowanie wakacyjnych wyjazdów

Grecja zdecydowanym liderem! To zagraniczny kierunek najczęściej wpisywany w wyszukiwarki podczas tegorocznego lata. Dalej były Chorwacja, Turcja oraz Hiszpania. Jeżeli chodzi o wypoczynek w kraju częściej niż agroturtyski czy kampingu Polacy szukali w sieci hoteli. Popularnością cieszyły się również domki - zwłaszcza na Kaszubach czy w Bieszczadach.

Źródło: RAPORT Z ANTENY 31.08.2021: Ulewy i podtopienia w kraju. Alerty pogodowe w całej Polsce!