Narodowy spis powszechny. Gdzie sprawdzić wyniki loterii?

i

Autor: pixabay Narodowy spis powszechny. Gdzie sprawdzić wyniki loterii?

RAPORT Z ANTENY 31.03.2021: Narodowy Spis Powszechny rusza 1 kwietnia. Co trzeba wiedzieć?

2021-03-31 10:19

Dane osobowe, relacje rodzinne, ale też bardziej intymne kwestie, na przykład dotyczące związków partnerskich. Takie pytania pojawią się w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań. Ten rusza jutro. I co ważne - jest obowiązkowy. Więcej newsów znajdziecie oczywiście w dzisiejszym raporcie z anteny!

Spis treści

  1. RAPORT Z ANTENY: nowa dostawa szczepionek do Polski
  2. RAPORT Z ANTENY: Rosja tworzy preparat przeciwko COVID-19 dla zwierząt!

Narodowy Spis Powszechny rusza 1 kwietnia. Co trzeba wiedzieć? Ze względu na pandemię formularz będzie można wypełnić online. Za niewypełnienie formularza grozi kara - nawet do pięciu tysięcy złotych. Spis powszechny odbywa się co 10 lat.

Raport z anteny 31.03, godz.10

RAPORT Z ANTENY: nowa dostawa szczepionek do Polski

Kolejna dostawa szczepionek dotrze dziś do Polski. Wieczorem spodziewamy się transportu 315-tu tysięcy dawek preparatu firmy Moderna. Wczoraj trafiło do nas 660ąt tysięcy dawek szczepionki AstraZeneca. Trwa już wydawanie dawek punktom szczepień. Za niecałe trzy tygodnie do Polski powinna dotrzeć pierwsza transza jedno-dawkowych preparatów Johnson&Johnson.

RAPORT Z ANTENY: Rosja tworzy preparat przeciwko COVID-19 dla zwierząt!

W Rosji zarejestrowano pierwszy preparat przeciw COVID-19, który będzie podawany... zwierzętom - tym futerkowym, a także psom i kotom. Jak poinformowała Moskwa, to jedyna taka szczepionka na świecie, masowa produkcja ma ruszyć w kwietniu. Za stworzenie preparatu odpowiada rosyjski Centralny Ośrodek Ochrony Zdrowia Zwierząt.

Źródło: RAPORT Z ANTENY 31.03.2021: Narodowy Spis Powszechny rusza 1 kwietnia. Co trzeba wiedzieć?