Rower miejski

i

Autor: Pixabay.com

"Radość między nogami" - oto pomysł burmistrza na hasło rowerów miejskich!

2021-09-01 10:48

Burmistrz Żeleznowodska Jewgienij Moisejew (który także nazywa swoje miasto „jedynym kurortem w Rosji posiadającym inteligencję”) zaproponował na swoim Instagramie nowe hasło dla rowerów miejskich: „Radość między nogami”. Potem burmistrz obraził się na krytykę internautów.

Niektórym hasło „Radość między nogami” wydawało się niejednoznaczne. Inni skarżyli się, że Zheleznovodsk „stracił swój szyk” już dawno a propozycja nowego hasła jest krótko mówiąc zła.

Burmistrz z krytyką hasła się jednak nie zgadza. Na swoim profilu społecznościowym burmistrz wdał się w przepychanki na komentarze z innymi użytkownikami. Moiseev, który na Instagramie nieustannie zaprasza turystów do gościnnego Żeleznowodska, zamierza nadal kłócić się o hasło z komentatorami w sieci. Pod koniec bitwy z komentatorami burmistrz miasta nagrał wiadomość wideo do anonimowych krytyków. Obiecał im „spotkać się z jednym po drugim”.

Skąd w ogóle pomysł na takie hasło? Burmistrz argumentuje to tym, iż jego miasto jest silnym kurortem urologicznym, a rower również pomaga w tej sprawie! "Mężczyźni docenią nową aktywność, ponieważ dzięki poprawie ukrwienia narządów miednicy zapobiega się gruczolakowi”.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Źródło: "Radość między nogami" - oto pomysł burmistrza na hasło rowerów miejskich!