Stetoskop

i

Autor: pixabay.com Stetoskop

Protest medyków 11 września - UTRUDNIENIA mogą wystąpić w tych miejscach [LISTA]

2021-09-08 15:26

Ma to być największy protest pracowników i pracownic ochrony zdrowia w historii kraju! Ogólnopolski Komitet Protestacyjno-Strajkowy zapowiedział zorganizowanie strajku w Warszawie. nie obędzie się bez utrudnień dla kierowców, mieszkanek i mieszkańców. Zobaczcie, gdzie mogą wystąpić.

Utrudnienia drogowe 11 września w związku z protestem pracowników i pracownic ochrony zdrowia mogą wystąpić w kilku miejscach Warszawy. Strajk medyków został zapowiedziany przez Ogólnopolski Komitet Protestacyjno-Strajkowy. Strajkować mają pracownicy i pracownice ochrony zdrowia w całej Polsce, ale największych manifestacji spodziewać się trzeba w Warszawie. Do stolicy mają przyjechać tysiące osób zrzeszonych w 14. organizacjach zawodów medycznych. W planach jest również stworzenie protestacyjnego białego miasteczka na wzór tego, które 14 lat temu powstało podczas strajku pielęgniarek. To wydarzenie na pewno spowoduje duże utrudnienia w ruchu. Warto sprawdzić, gdzie należy się ich spodziewać.

Zaczęli remont mostu Świętokrzyskiego. Nie można tego było zrobić w wakacje?

Utrudnienia w Warszawie - gdzie mogą wystąpić 11 września?

Protest pracowników i pracownic ochrony zdrowia ma się rozpocząć o godzinie 12:00 i trwać co najmniej do 16:00. Utrudnienia możliwe są jednak przez cały dzień. Przed protestem do Warszawy przyjeżdżać będą autokary ze strajkującymi. Po zakończeniu protestu utrudnienia mogą się wiązać z powstawaniem białego miasteczka. Sam protest będzie zaś manifestacją osób zatrudnionych w ochronie zdrowia. Trasa przewiduje przejście w pobliżu:

  • placu Krasińskich,
  • Ministerstwa Zdrowia na ul. Miodowej,
  • Pałacu Prezydenckiego na Krakowskim Przedmieściu,
  • Parlamentu RP przy ul. Wiejskiej,
  • Kancelarii Prezesa Rady Ministrów na Al. Ujazdowskich.

W okolicach tych lokalizacji niemal na pewno wystąpią utrudnienia. Kierowcom zalecamy w miarę możliwości omijanie tych miejsc.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Protest medyków 11 września - UTRUDNIENIA mogą wystąpić w tych miejscach [LISTA]