Hot Dog

i

Autor: Pixaby

wiadomości

Powstała woda o smaku... hot doga!? Znajdzie swoich amatorów?

2024-03-29 10:11

Cytując klasyka: "Czego to nie wymyślą!". Znany producent napojów gazowanych ogłosił właśnie limitowaną linię zupełnie nowych smaków jednej ze swoich flagowych marek. Wszystko fajnie, takie akcje są na porządku dziennym, jednak nie zawsze trafiają się aż tak szczególne smaki, jak woda z aromatem... hot doga!

Napoje, jak soki, woda czy te gazowane, kojarzą się nam raczej ze słodkimi, głównie owocowymi smakami. W każdym sklepie załapać można butelkę picia z aromatem cytrusów, wiśni, jabłek, malin, czy czarnej porzeczki, już bardziej podejrzanym okiem patrzy się na takie smaki, jak gazowany napój o smaku, chociażby ogórka, imbiru albo wanilii. W Polsce w nieco mniejszym zakresie, jednak na świecie od dawna pojawiają się picia o naprawdę egzotycznych smakach, by wymienić na przykład pepsi o smaku mleka truskawkowego czy jogurtu albo coca colę z kawą czy pomarańczą. Nie brak także tych bardziej wytrawnych aromatów: na rynku wcale nie ta trudno znaleźć napoje o smaku czosnku, pizzy czy curry. W naszym kraju skrajne emocje wśród wielu nadal budzi kwas chlebowy, który ma równie duże grono zwolenników, co przeciwników.

Najlepsze punkowe albumy wszech czasów. Te krążki to legendy gatunku

Woda o smaku hot doga podbije rynek?

A co powiecie na wodę, która ma posmak... hot doga? Marka 7-eleven zawiązała współpracę z Miracle Seltzer i ogłosiła właśnie nowe smaki swojej limitowanej edycji. Kolekcję tworzą trzy, które raczej nikogo nie zaskakują, czyli cytryna-limonka, zielone jabłuszko, słodka pomarańcza i ten jeden, o którym mówi cały świat, czyli właśnie hot dog! W tym przypadku producent zaznacza, że chodzi o wodę gazowaną, która w domyśle ma przesuwać granice innowacji smakowych.

Dodatkowe informacje o tym szczególnym napoju mają pojawić się 1 kwietnia, stąd podejrzenia, czy nie mamy tu do czynienia z prima aprilisowym żartem, tym bardziej, że trzy bardziej klasyczne smaki można już znaleźć w wybranych sklepach, a "hot dogowej wody" nadal brak.

Poniżej sprawdź nasz wybór najważniejszych punkowych krążków!