PGE Narodowy

i

Autor: PGE Narodowy PGE Narodowy

POLSKA - HISZPANIA na EURO 2020 - gdzie oglądać w Warszawie 19.06?

2021-06-17 16:59

Mecz Polska - Hiszpania to drugie spotkanie Biało-Czerwonych na EURO 2020. Czy nasza reprezentacja zrehabilituje się po przegranej ze Słowacją? Przekonamy się w sobotę, 19 czerwca. Spotkanie najlepiej oglądać w większym gronie kibiców. Gdzie znajdą ku temu okazje warszawiacy i warszawianki? O tym w naszym artykule.

Polska - Hiszpania na EURO 2020 - gdzie oglądać w Warszawie 19.06? Takie pytanie zadaje sobie wiele mieszkańców i mieszkanek miasta. Ten mecz będzie miał kluczowe znaczenie dla naszego dalszego udziału w piłkarskich mistrzostwach Europy. Drużyna Paulo Sousy musi zatrzeć złe wrażenie po przegranej ze Słowacją. Zwycięstwo w Hiszpanią jest do osiągnięcia. Po kłopotach z zakażeniami koronawirusem, kadra naszych rywali jest osłabiona. Biało-Czerwoni muszą więc dać z siebie wszystko i wykorzystać tę przewagę. 16 czerwca Polakom kibicować będziemy w całym kraju, a najgłośniejszego dopingu spodziewamy się w Warszawie. Tradycją stało się organizowanie stref kibica z okazji ważnych mistrzostw i imprez sportowych. Bez tego nie obyłoby się również EURO 2021 (oficjalnie EURO 2020). Do tej pory w Warszawie powstawała w takich wypadkach centralna strefa kibica, gdzie setki osób mogło emocjonować się meczami oglądanymi na wielkich telebimach. W 2021 roku taka strefa jednak nie powstanie. Powodem są oczywiście obostrzenia sanitarne związane z epidemią COVID-19. Nie oznacza to jednak, że w stolicy nie będzie mniejszych stref kibica. Gdzie je znaleźć? W dalszej części artykułu zamieściliśmy listę z lokalizacjami kilku najciekawszych warszawskich stref kibica.

Akcja obrączkowania w powiecie siedleckim. Zobacz jak to wygląda

Strefa kibica na Stadionie Narodowym

Choć centralna strefa kibica w Warszawie nie powstaje, zdecydowano się zorganizować podobną na Stadionie PGE Narodowy. Otwierana jest ona specjalnie z myślą o meczu Polska - Hiszpania 19.06. Jeśli przedsięwzięcie okaże się sukcesem, bardzo możliwe, że mieszkańcy i mieszkanki Warszawy wejdą na Narodowy także przy okazji innych spotkań. W strefie kibica na Narodowym, oprócz meczu, obejrzymy też występy muzyczne. Możliwe będzie również przyjęcie szczepienia jednodawkowym preparatem.

Strefy kibica w Warszawie - najciekawsze lokalizacje

Gdzie jeszcze w Warszawie oglądać mecz Polska - Hiszpania 19.06 w strefie kibica? Takie miejsca organizują przede wszystkim lokale gastronomiczne, ale telebimy są ustawiane także w parkach, na skwerach i placach. Sprawdźcie lokalizacje najciekawszych warszawskich stref kibica.

 • Bierhalle - ul. Nowy Świat 64
 • British Bulldog Pub - Aleje Jerozolimskie, Krucza 42
 • Bulwary wiślane
 • ELLADA Souvlaki Bar - ul. Skarbka z Gór 116
 • Falcon Klub Bilardowy - ul. Książkowa 9G
 • Hulakula - ul. Jagiellońska 82B
 • LOLEK grill & bar - ul. Rokitnicka 20
 • M13 Restauracja Bilard Bar - ul. Marynarska 13
 • OFF Brzeska - ul. Brzeska 25
 • PKO Rotunda (patio) - ul. Marszałkowska 100/102
 • Pomost 511 i Fala - Pailon nad Wisłą - bulwar Flotylli Wiślanej
 • SoulSet - ul. Górczewska 224

To oczywiście tylko kilka stref kibica w Warszawie. W całej stolicy znajdziecie ich znacznie więcej.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: POLSKA - HISZPANIA na EURO 2020 - gdzie oglądać w Warszawie 19.06?