Poczuła się tak słabo, że nie mogła prowadzić autobusu. Test wykazał Covid-19

i

Autor: ZTM Warszawa Poczuła się tak słabo, że nie mogła prowadzić autobusu. Test wykazał Covid-19

Poczuła się tak słabo, że nie mogła prowadzić autobusu. Test wykazał Covid-19

2021-03-22 21:57

Kierująca miejskim autobusem źle się poczuła i musiała przerwać jazdę. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia. Jak się późnej okazało, test wykazał, że jest zarażona koronawirusem.

Kierowca autobusu zarażona Covid-19. Kobieta, która prowadziła autobus linii 195 źle się poczuła i nie była już w stanie prowadzić. Konieczne było wezwanie karetki pogotowia. - Ratownicy medyczni zrobili test na COVID-19, który był pozytywny - przekazał Piotr Świstak z Komendy Stołecznej Policji.

Z informacji policji wynika, że kierująca została skierowana do domu na izolację. - Jej stan pozwala, aby odbywała izolację w domu - wyjaśnił Świstak. Dodał też, że policjanci zostali wezwani na miejsce zdarzenia, choć interwencja funkcjonariuszy nie była potrzebna. Pasażerowie zostali poproszeni o opuszczenie autobusu, a pojazd został skierowany na dezynfekcję.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. Tylko jedna osoba na sto zdobędzie komplet. Czy to ty?

Pytanie 1 z 10
Z podboju jakiego kraju znany jest Hernán Cortés?
Raport z anteny 22.03, godz.10
Źródło: Poczuła się tak słabo, że nie mogła prowadzić autobusu. Test wykazał Covid-19