Niemowle

i

Autor: pixabay.com Tajemnicza śmierć dwumiesięcznej dziewczynki! Sprawę bada prokuratura

POBICIE DWUMIESIĘCZNEGO DZIECKA NA BEMOWIE - co wiadomo o szokującej sprawie?

2021-08-07 11:31

Ta wiadomość szokuje mieszkańców i mieszkanki warszawskiego Bemowa. Na terenie dzielnicy doszło do pobicia dwumiesięcznego dziecka! Niemowlę z licznymi śladami pobicia trafiło do szpitala. Co wiadomo o sprawie? Sprawdźcie w naszym artykule.

Pobicie niemowlaka na Bemowie

W jednym z mieszkań na terenie warszawskiego Bemowa rozgrywać musiał się prawdziwy horror! Doszło do pobicia dwumiesięcznego niemowlęcia! O sprawie jako pierwszy poinformował serwis rmf24.pl. Do zdarzenia musiało dojść przed godziną 14:00, bo właśnie wtedy policjanci otrzymali zgłoszenie w tej sprawie. Na miejsce wezwano też karetkę pogotowia, która zabrała dziecko do jednego z warszawskich szpitali. Informacje na temat pobicia niemowlęcia na Bemowie są bardzo skąpe. Kilka rzeczy jednak wiadomo. W dalszej części artykułu dowiecie się więcej o tej szokującej sprawie.

Ruszył proces Tomasza S. radnego z Przemyśla oskarżonego o zlecenie pobicia

Pobicie dwumiesięcznego dziecka - co wiadomo o przestępstwie?

Nieznany jest stan zdrowia dziecka. Wiadomo tylko, że miało liczne ślady pobicia. Wiadomo za to, że policja zatrzymała matkę niemowlęcia. Ma być przesłuchiwana na komendzie w trakcie przeprowadzania czynności przez mundurowych. Ponadto w sprawę zaangażował się już prokurator. Sprawa jest rozwojowa, ale nie wiadomo, czy policja zdecyduje się podawać informacje na jej temat do wiadomości publicznej.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: POBICIE DWUMIESIĘCZNEGO DZIECKA NA BEMOWIE - co wiadomo o szokującej sprawie?