Pako Lorente tworzy dedykowany filtr na Instagram Stories i organizuje konkurs

i

Autor: screen: https://youtu.be/2i6OaKVw0IY

Pako Lorente tworzy dedykowany filtr na Instagram Stories i organizuje konkurs

2021-10-08 7:49

Marka odzieżowa Pako Lorente w ubiegłym miesiącu poinformowała o zaskakującej współpracy z mistrzem UFC w wadze półciężkiej – Janem Błachowiczem. Propozycje Selected by Jan Błachowicz x Pako Lorente w zadziwiającym tempie rozkochały w sobie zwolenników stylu współczesnego, pewnego siebie, silnego mężczyzny, który nie boi się stawiać na swoim. Również w kwestiach związanych z modą. W ramach kooperacji ze sportowcem stworzono spersonalizowany filtr na Instagram Stories, a także ogłoszono konkurs, w którym zwycięzca otrzyma zaproszenie na zakupy o wartości aż 5000 zł do jednego z salonów marki!

Współpraca Pako Lorente oraz nowego ambasadora marki – Jana Błachowicz niewątpliwie nabiera tempa. Słynny, polski brand zaprezentował niedawno spersonalizowany filtr dedykowany na popularne Instagram Stories, a także przygotował prawdziwą niespodziankę dla wszystkich miłośników nieszablonowego, współczesnego, męskiego stylu! Firma za pomocą swoich kanałów w mediach społecznościowych ogłosiła właśnie konkurs, którego zwycięzca otrzyma zaproszenie do jednego z salonów marki Pako Lorente na zakupy o wartości aż 5000 złotych! Zasady inicjatywy są niezwykle proste i nawiązują do efektu, który marka stworzyła z myślą o wielbicielach unikatowego, mistrzowskiego stylu. Zainteresowani powinni zrobić zdjęcie lub nagrać wideo z wykorzystaniem wspomnianego filtra w swojej ulubionej stylizacji, a następnie opublikować materiał na popularnym „instastories”, dodając #mistrzowskistyl oraz oznaczając profil marki na Instagramie @pakolorente_com. Łącznie przedstawiciele brandu wyłonią aż sześć osób! Autor najbardziej inspirującej i oryginalnej interpretacji wygra aż 5000 zł na zakupy w jednym z salonów marki Pako Lorente, natomiast pozostałym marka przekaże wyjątkowe boxy prezentowe.

Konkurs zakończy się 18 października o godzinie 23:59, a zwycięzca z pewnością będzie miał niepowtarzalną okazję, by zupełnie bezpłatnie odświeżyć swoją szafę na nadchodzący, jesienno-zimowy czas.

Regulamin konkursu znajdziemy pod linkiem: bit.ly/regulamin_JB_SELECTED, a selekcję produktów możemy obejrzeć na stronie www.pakolorente.com.

Wywiadówka - Grabaż