Ilustracja do artykułu

i

Autor: freeimages.pl/alexander kokinidis

Oto najobrzydliwszy przemyt w historii. Mężczyzna próbował przemycić kilogram złota, ukrywając go w...

2020-10-28 9:30

Rocznie przemycanych jest wiele rzeczy, a niektóre można liczyć w kilogramach. Pewien gość wziął to chyba za bardzo do siebie, bo postanowił przemycić kilogram złota i to w dosyć obrzydliwy sposób.

Przemyt jest prawdziwą plagą i mimo tego, że z powodu pandemii koronawirusa jest dużo mniej lotów, to sam przemyt nie ustał. Wiadomo, są bardziej i mniej wymyślne metody przemytu, jednak pewien gość pobił absolutnie wszelkie rekordy w skali obrzydliwości.

MARILYN MANSON WZIĄŁ ŚLUB. KIM JEST WYBRANKA ARTYSTY?

Co tam w środku gra? - Luxtorpeda

Kilogram złota znaleziony w... Tak pewien mężczyzna próbował przemycić kilogram kruszcu

Pochodzący z Indii mężczyzna, postanowił wybrać się do Dubaju i przywieźć sobie małą pamiątkę. Miał to być kilogram złota, za który podatek wynosiłby około 235 tysięcy złotych. No to co tu robić? Facet wpadł na pomysł, że warto przemycić kilogram złota w odbycie. Najboleśniejsze jest to, że każdy z kawałków, miał 15 cm długości... To nie był jedyny przypadek tego dnia, bo na pokładzie tego samego samolotu, był inny delikwent, który również przemycał złoto. Jednak zamiast tylnej części ciała, wybrał walizkę. No cóż, czy tu trzeba coś dodawać? OZZY OSBOURNE MIAŁ ŚPIEWAĆ W VAN HALEN? TAK TWIERDZI WOKALISTA