Pilne!

i

Autor: Radio Eska

MODLIN - awaryjne lądowanie samolotu! Co się wydarzyło na lotniksu?

2021-05-27 13:47

Do niebezpiecznej sytuacji doszło w czwartek, 27 maja, na lotnisku w Modlinie. Chodzi o awaryjne lądowanie samolotu. Media podają wiadomości o problemach, jakie miała jego załoga. Co się wydarzyło i czy nikomu nic się nie stało? Sprawdźcie to w naszym artykule

Awaryjne lądowanie na lotnisku w Modlinie! Taka informacja pojawiła się w mediach w czwartek, 27 maja. Wiadomość jako pierwszy podał serwis TVN24. Dziennikarze dostali informacje z policji w Nowym Dworze Mazowieckim. Zgłoszenie wpłynęło około godziny 12:00 i dotyczyło małego samolotu, który miał kłopoty z lądowaniem. Co się wydarzyło i czy maszyna ostatecznie znalazła się na płycie lotniska w Modlinie?

Jurek Owsiak zaprasza do Muzeum Rocka!

Awaryjne lądowanie w Modlinie - samolot z czterema osobami na pokładzie miał problem lądowaniem

Z dalszych informacji, jakie uzyskali dziennikarze wynika, że około 12:50 pilotom ostatecznie udało się wylądować na płycie lotniska w Modlinie. Na pokładzie samolotu były 4 osoby. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Na miejscu pojawiły się odpowiednie służby. Cała akcja zakończyła się około 13:20.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: MODLIN - awaryjne lądowanie samolotu! Co się wydarzyło na lotnisku?