Miłego dzionka i smacznej herbatki. MZA wzięło udział w popularnym wyzwaniu!

i

Autor: Facebook/MZA "Miłego dzionka i smacznej herbatki". MZA wzięło udział w popularnym wyzwaniu!

"Miłego dzionka i smacznej herbatki". MZA wzięło udział w popularnym wyzwaniu! [WIDEO]

2021-04-15 19:52

Wyjątkowe wideo pojawiło się w mediach społecznościowych Miejskich Zakładów Autobusów. Okazuje się, że kierowca autobusu został nominowany do nowej zabawy i zdecydował się podjąć wyzwanie. Dlatego na nagraniu widzimy jak zaparza herbatę... w bardzo niekonwencjonalny sposób. Musisz zobaczyć to wideo!

Wyjątkowe wideo na stronie Miejskich Zakładów Autobusowych. Widzimy na nim autobus, który unosi się w górę i dół, by... zaparzyć herbatę! Co więcej, wychodzi mu całkiem nieźle! Na szczęście pracownicy MZA wyjaśnili o co chodzi. Jeden z kierowców wziął udział w nowym wyzwaniu!

- Kierowca Autobusu MZA został dziś nominowany do nowej zabawy przez kolegę po fachu - kierowcę z Gniezna. Nie mogło być inaczej i sprostał zadaniu parzenia naparu w ten niekonwencjonalny sposób! Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć Wam miłego dzionka i smacznej herbatki! - czytamy na stronie MZA.

Czytaj także: 100 lat historii autobusów w jednym miejscu! MZA otworzyło wirtualne muzeum [WIDEO]

Niektórzy internauci przyjęli wideo z dużym entuzjazmem. - Bo zawsze jest mało czasu na przerwie - czytamy w komentarzach. - Najbardziej niekonwencjonalne wykorzystanie przyklęku... - napisał internauta. Ale były też mniej zachwyceni użytkownicy. - No naprawdę ale zabawa czekam na wbicie gwoździa w sosnę przednim zderzakiem - czytamy.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

A Wy co myślicie o wyzwaniu? Dajcie znać na naszym Facebooku!

QUIZ. Pytania za gwarantowany 1000 zł w "Milionerach"! Sprawdź, czy byś sobie poradził!

Pytanie 1 z 10
Czym biblijny Adam "zapłacił" za towarzyszkę życia?
Raport z Anteny 15.04
Źródło: "Miłego dzionka i smacznej herbatki". MZA wzięło udział w popularnym wyzwaniu! [WIDEO]