Matura z języka polskiego. Co było na maturze? Najlepsze MEMY

2022-05-07 10:44

Matura z języka polskiego rozpoczęła się dziś o godzinie 9.00 w całej Polsce. Maturzyści od rana poszukiwali informacji o przeciekach. Rok temu o tej porze takie informacje wyciekły z Podlasia, dlatego w tym roku to ten region jest głównym bohaterem memów sprzed matury. Co było na maturze z języka polskiego? Zobacz najlepsze memy.

Matura 2022 wystartowała dziś, punktualnie o godzinie 9.00. Pierwszy test z języka polskiego rozpoczyna cykl egzaminów obowiązkowych. Jutro matematyka, a w czwartek język angielski. Dziś rano cała Polska patrzyła na Podlasie, ponieważ rok temu o tej samej porze to właśnie z tego regionu wyciekły pierwsze informacje o tym, co znajduje się w arkuszu egzaminacyjnym. To właśnie Podlasie, stało się bohaterem memów sprzed matury. A co było na maturze? Zobacz najlepsze memy!

Matura z języka polskiego. Co było na maturze?

Pierwsi tegoroczni maturzyści wyszli już z sal egzaminacyjnych i podzielili się informacjami. Według pierwszych doniesień na tegorocznej maturze był "Pan Tadeusza" Adama Mickiewicza. W drugim temacie trzeba było odwołać się do "Nocy i dni" Marii Dąbrowskiej. Za to trzecim tematem było: interpretacja wiersza "Najkrótsza definicja życia" Józefa Barana.

Paniaga 2022 w Rzeszowie
Źródło: Matura z języka polskiego. Co było na maturze? Najlepsze MEMY