Masterclass aktorstwa w Teatrze Kamienica!

i

Autor: Materiały prasowe Masterclass aktorstwa w Teatrze Kamienica!

Masterclass aktorstwa w Teatrze Kamienica!

2024-01-10 15:08

Pierwszy taki projekt w Polsce już 27-28 stycznia! Masterclass aktorstwa – intensywny weekendowy kurs, który pozwoli zgłębić i przyswoić tajniki umiejętności aktorskich w pigułce – to najnowszy projekt edukacyjny Teatru Kamienica. Wśród wykładowców znaleźli się: Justyna Sieńczyłło, Daria Widawska, Olga Bończyk, Julia Chatys, Katarzyna Ptasińska, Tomasz Schimscheiner, Jacek Lenartowicz, Michał Meyer. Kurs jest przeznaczony dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

Zakładając Teatr Kamienica z Emilianem marzyliśmy o tym, aby oprócz działalności teatralnej, prowadzić również działalność edukacyjną. To marzenie wreszcie się spełnia – mówi Justyna Sieńczyłło, Dyrektor Naczelny i Artystyczny Teatru Kamienica.

Na czym polega Masterclass?

14 godzin intensywnej pracy w jeden weekend pod opieką 7 ekspertów pozwoli na przyswojenie maksymalnej dawki wiedzy. Każde dwie godziny to spotkaniem z innym wyśmienitym aktorem lub aktorką i inny aspekt pracy aktorskiej – od interpretacji tekstu przez dykcję po wystąpienia sceniczne.

Aktorzy i Aktorki, którzy grają rocka!

Do kogo skierowane są warsztaty?

Program Masterclass został przygotowany dla osób chcących zgłębić tajniki pracy aktora, rozwinąć swój potencjał artystyczny, ale także poznać najważniejsze technik aktorskie, opanować sztukę wystąpień publicznych i zwiększyć pewność siebie, ucząc się od mistrzów.

Najbliższe edycje zaplanowano na 27–28 stycznia oraz 3–4 lutego. Liczba miejsc ograniczona!

Szczegóły!

Zapraszam na fantastyczne spotkanie masterclass, podczas którego będziemy odkrywali, kim jesteśmy, będziecie mogli sprawdzić siebie i dowiedzieć się czy zawód aktora jest właśnie dla was – mówi Tomasz Schimscheiner, jeden z naszych wykładowców.