Letnie egzaminy na uczelni? Taki pomysł mają władze UKSW. Studenci są podzieleni

i

Autor: Pixabay Letnie egzaminy na uczelni? Taki pomysł mają władze UKSW. Studenci są podzieleni

Letnie egzaminy na uczelni? Taki pomysł mają władze UKSW. Studenci są podzieleni

2021-04-26 17:09

Letnia sesja egzaminacyjna na uczelni? Taki pomysł mają władze Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. W zeszłym tygodniu rekomendację w tej sprawie wydał rektor uczelni Ryszard Czekalski. Teraz UKSW przekonuje, że ostateczna decyzja nie została jeszcze podjęta. Studenci są jednak zaniepokojeni.

Sesja egzaminacyjna na uczelni?

Letnia sesja egzaminacyjna na uczelni to pomysł Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Taką rekomendację wydał w zeszłym tygodniu rektor uczelni, Ryszard Czekalski. Rzeczniczka UKSW, Ewa Czaczkowska podkreśla, że nic nie jest jeszcze przesądzone.

Znane budowle i zabytki w Polsce. Jak dobrze je znasz?

Pytanie 1 z 15
Sukiennice w Krakowie nigdy nie były przebudowywane. Prawda czy fałsz?
Kraków

- Do sesji egzaminacyjnej zostało jeszcze trochę czasu, mniej więcej miesiąc. Żadnej decyzji jeszcze nie ma. To będzie zależało od rozwoju sytuacji - mówi Ewa Czaczkowska.

Kto wygra Eurowizję 2021? | ESKA XD - CD-ROOM #21

Studenci zaniepokojeni

Studenci ws. sesji na uczelni są podzieleni. - W końcu może egzaminy byłyby oceniane sprawiedliwie. Nie zacinałyby nam się strony z egzaminami. Wszystko przebiegłoby po prostu poprawnie, po prostu normalnie - usłyszał nasz reporter. - Nagły powrót studentów z różnych stron Polski może wywołać kolejną falę zakażeń i kolejny rozwój pandemii - mówią studenci.

Z decyzją o formie przeprowadzenia egzaminów czeka jeszcze SWPS. Natomiast Uniwersytet Warszawski planuje zorganizować zaliczenia w formie zdalnej.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Letnie egzaminy na uczelni? Taki pomysł mają władze UKSW. Studenci są podzieleni