Stadion Legii.

i

Autor: Marcel flickr.com Stadion Legii.

LEGIA WARSZAWA - znamy ewentualnych rywali IV rundy eliminacji do LM!

2021-08-02 12:59

Legia ma przed sobą dwumecz z Dinamem Zagrzeb. To mecze III rundy eliminacyjnej do nadchodzącego sezonu Ligi Mistrzów. Jeśli Wojskowym uda pokonać się tych rywali, przejdą do rundy IV. Wiemy, z kim mogliby wtedy zagrać!

Legia Warszawa - z kim może zagrać w IV rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów? Choć Wojskowi mają jeszcze przed sobą spotkania III rundy, Kibice już teraz zadają takie pytanie. W poniedziałek, 2 sierpnia, odbyło się bowiem losowanie, w którym Legia Warszawa była rozstawiona. W Nyonie poznaliśmy ewentualnych przeciwników drużyny pod wodzą Czesława Michniewicza. Najpierw Legioniści muszą jednak wygrać dwumecz III rundy. Mecze Legia Warszawa - Dinamo Zagrzeb zaplanowano na środę, 4 sierpnia i na wtorek, 10 sierpnia. Wojskowi mają już zagwarantowany udział w europejskich pucharach, ale na pewno nie będą chcieli na tym poprzestać. Ich celem jest Liga Mistrzów. Liczymy wiec, że w III rundzie dadzą z siebie wszystko. Z kim mogliby zagrać w IV? O tym w dalszej części artykułu.

Bocian Kapsel

Ewentualny przeciwnik Legii Warszawa w IV rundzie eliminacji do LM

Do tej pory Legia Warszawa radzi sobie w eliminacjach do LM znakomicie. Wygrała nie przegrała żadnego meczu ani z Bodo/Glimt, ani Florą Tallinn. Zawodnicy Czesława Michniewicza mobilizują siły, by tak samo zakończyć starcia z Dinamem Zagrzeb. Jeśli im się uda, mogą trafić na zwycięzcę pary Crvena Zvezda Belgrad - Sheriff Tyraspol.

Kiedy IV runda eliminacji do LM?

Mecze tej fazy zaplanowano na 17/18 sierpnia (pierwsze spotkania) i  24/25 sierpnia (rewanże). Trzymamy kciuki za to, że na boisku zobaczymy wtedy Legię Warszawa!

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: LEGIA WARSZAWA - znamy ewentualnych rywali IV. rundy eliminacji do LM!