Ernest Muci

i

Autor: Fot. screen YouTube keV! / https://www.youtube.com/channel/UC6SDiYH9ko3b1FvCy6nfqlA Ernest Muci

Legia Warszawa - Dinamo Zagrzeb SKRÓT MECZU. Wojskowi zaskoczyli chorwacki klub

2021-08-05 9:51

Legia Warszawa rozegrała w środę wyjazdowy mecz z Dinamem Zagrzeb. Chorwacki klub był typowany jako faworyt spotkania. Remis z Wojskowymi zaskoczył więc zagrzebian i tamtejszych kibiców. W naszym artykule znajdziecie skrót spotkania.

Legia Warszawa - Dinamo Zagrzeb. Skrót meczu to coś, czego poszukują wszyscy kibice Wojskowych, którzy nie mieli okazji obejrzeć spotkania rozgrywanego w Zagrzebiu. W środę, 4 sierpnia, podopieczni Czesława Michniewicza pojawili się na stadionie Makismir, by stoczyć pierwsze starcie z Dinamem w ramach 3. rundy eliminacji do nadchodzącego sezonu Ligi Mistrzów. To rywale byli uważani za faworytów. Tamtejsi kibice spodziewali się więc zwycięstwa swojego klubu. Stało się jednak inaczej - Legia Warszawa wywalczyła remis 1 - 1. Dla Legii Warszawa nie jest to oczywiście urządzający wynik. Po zmianach UEFA bramki na wyjeździe nie liczą się podwójnie. Sytuacja jest więc otwarta i wszystko rozstrzygnie się podczas rewanżu przy Łazienkowskiej 3. W dalszej części artykułu znajdziecie skrót meczu.

Nowicki i Fajdek z medalami IO. Oglądaliśmy finał olimpijski w towarzystwie wybitnego trenera

Skrót meczu Legia Warszawa - Dinamo Zagrzeb. WIDEO

Mecz Legia Warszawa - Dinamo Zagrzeb rozpoczął się równo o 20:00. Klub z Zagrzebia od początku próbował pokazać, kto rządzi na Makismir. Dinamo stwarzało okazje i wykazywało inicjatywę, ale... brakło w tym wszystkim skuteczności. Zmieniło się to dopiero w drugiej połowie - w 59 minucie bramkę dla gospodarzy strzelił Bruno Petković.

Dinamo Zagrezb zdobyło upragnione prowadzenie, ale nie cieszyło się nim długo. Już po 23 minutach padł gol wyrównujący. Legionistów uratował Ernest Muci. W meczu pokazano 4 żółte kartki, z czego 3 dla Legionistów. Kartonik zobaczyli Bartosz Slisz, Artur Jędrzejczyk i Andre Martins. Poniżej zobaczycie skrót meczu Legia Warszawa - Dinamo Zagrzeb w formie wideo.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Legia Warszawa - Dinamo Zagrzeb SKRÓT MECZU. Wojskowi zaskoczyli chorwacki klub