Lądowanie na Marsie - tak wygląda film, gdzie słychać dźwięk z Czerwonej Planety [WIDEO]

i

Autor: screen: https://youtu.be/4czjS9h4Fpg

Lądowanie na Marsie - tak wygląda film, gdzie słychać dźwięk z Czerwonej Planety [WIDEO]

2021-02-24 10:59

Lądowaniu na Marsie przyglądał się cały świat, a wszyscy liczyli głównie na nagrania z powierzchni Czerwonej Planety. Oczekiwanie zostało wynagrodzone, bo w sieci pojawił się pełny film z lądowania, który zawiera również dźwięki z Marsa.

Lądowanie na Marsie jest bardzo ważne dla ludzkości i z pewnością pomoże w zbadaniu Czerwonej Planety, jednak także przyczyni się do poznania naszej planety i zrozumienia przemian w naszym układzie słonecznym. Lądowanie na planecie było obserwowane przez cały świat i tym bardziej cieszy fakt, że w końcu otrzymaliśmy pełne nagranie z lądowania i dźwięk z Marsa!

Łazik Perseverance wylądował na Marsie

Lądowanie na Marsie zostało w całości zarejestrowane [WIDEO]

Mars wygląda jak ziemska pustynia, jednak spojrzenie na niego okiem kamery, to z pewnością przeżycie wyjątkowe, które daje obraz tego, jak planeta wygląda i czego możemy się tam spodziewać. Wiadomo, plany są takie, by w ciągu 10 lat, mogli się tam osiedlić ludzie, no chyba, że jest się Elonem Muskiem, to ten czas ma się skrócić. Jednak wróćmy do Marsa, zobaczcie jak wyglądała cała procedura lądowania:

Jeżeli jesteście ciekawi, jak 'brzmi Mars', to w nagraniu poniżej możecie znaleźć krótkie nagranie zarejestrowane na powierzchni planety.

89bwKKKjj5w

Sonda
Czy chciałbyś zamieszkać na Marsie?