Kupił lampę Alladyna i poszedł na policję. Wszystko przez to, że nie pojawił się dżin

i

Autor: youtube.com/watch?v=bJDk0sVCzhs Screen: youtube.com/watch?v=bJDk0sVCzhs

Kupił lampę Alladyna i poszedł na policję. Wszystko przez to, że nie pojawił się dżin

2020-11-04 10:53

Któż z nas nie chciałby mieć własnej lampy Alladyna z wyskakującym dżinem, który spełnia nasze trzy życzenia? Marzenie wielu osób, jednak pewien facet zapłacił bardzo dużo kasy za to, by mieć taką lampę i mocno się zdziwił, gdy dżin się nie pojawił.

Każdy chciałby mieć na własność lampę Alladyna, z której kiedy chcemy wyskakuje dżin i spełnia nasze trzy życzenia. Pewien facet tak bardzo chciał ją mieć, że postanowił zapłacić bardzo dużo pieniędzy za możliwość posiadania lampy z własnym dżinem. Mocno się jednak zdziwił, gdy zaczął trzeć lampę i... nic się nie wydarzyło. No, ale po kolei...

Co tam w środku gra? - Black Sabbath

Kupił lampę Alladyna i liczył, że pojawi się dżin. Teraz zgłosił sprawę na policję

Pochodzący ze stanu Uttar Pradesh w Indiach lekarz, kupił od dwóch mężczyzn lampę, która wyglądała jak z kreskówki Disneya. Jakby tego było mało, gość zapłacił 7 milionów rupii, co jest równowartością 370 tysięcy złotych! Jakież było zdziwienie, że po potarciu lampy... nic się nie stało.

Facet mocno się wkurzył, tym bardziej, że lampa została kupiona od gościa, który mówił o sobie, że jest okultystą i nawet wywołał dżina z lampy. Czemu facet dał się nabrać? Bo sprzedawca pokazał ducha, jednak zabronił dotykania go, ponieważ to bardzo niebezpieczne.

Gdy policjanci wysłuchali historii, w toku śledztwa odkryli, że oszukanych jest więcej! Jak widać, teraz modne stało się naciąganie metodą na ''dżina z lampy''.