Pilne! Nowe obostrzenia już w tym tygodniu?! Rada Medyczna chce podziału na strefy. Czwarta fala koronawirusa

i

Autor: Pixabay Konferencja premiera i ministra zdrowia 6.12.2021. Będą NOWE OBOSTRZENIA. Co ogłoszą Mateusz Morawiecki i Adam Niedzielski?

Konferencja premiera i ministra zdrowia 7.12.2021. Będą NOWE OBOSTRZENIA. Co ogłoszą Mateusz Morawiecki i Adam Niedzielski?

2021-12-07 6:00

Konferencja premiera i ministra zdrowia 6.12.2021. NOWE OBOSTRZENIA. To już pewne! Rząd zapowiedział wprowadzenie dodatkowych restrykcji. Poznamy je na konferencji premiera i ministra zdrowia. Co ogłoszą Mateusz Morawiecki i Adam Niedzielski?

Spis treści

  1. Konferencja premiera i ministra zdrowia 7.12.2021. NA ŻYWO. Nowe obostrzenia
  2. Konferencja premiera i ministra zdrowia 7.12.2021 Jakie obostrzenia?
  3. Konferencja premiera i ministra zdrowia 7.12.2021. O której? Gdzie oglądać na żywo?

Konferencja premiera i ministra zdrowia 7.12.2021. NA ŻYWO. Nowe obostrzenia

Konferencja premiera i ministra zdrowia 7.12.2021. Czwarta fala koronawirusa rozgościła się w Polsce na dobre. Co więcej, zagrożeniem jest nowy wariant Omikron, którego przypadki odnotowywane są w kolejnych krajach w Europie. Rząd wprowadził nowe obostrzenia od 1 grudnia 2021. Przypomnijmy, że m.in. zmniejszono limity w miejscach publicznych do 50 proc. zajętości obiektu.

Wszystko wskazuje na to, że to jednak za mało. Premier Mateusz Morawiecki w poniedziałek, 6 grudnia zapowiedział wprowadzenie dodatkowych obostrzeń. Te mają zostać przedstawione na konferencji premiera i ministra zdrowia. Jakich nowych obostrzeń możemy się spodziewać? Jak zaznaczył Mateusz Morawiecki, restrykcje mogą objąć Święta Bożego Narodzenia. Szef rządu zapowiedział również "wzmocnienie mechanizmów szczepienia i ich obowiązkowości w niektórych zawodach". Co dokładnie to oznacza? Szczegółów dowiemy się na konferencji premiera i ministra zdrowia.

Nowy krwiobus trafił do RCKiK w Krakowie

Konferencja premiera i ministra zdrowia 7.12.2021 Jakie obostrzenia?

Jakie obostrzenia mogą zostać ogłoszone podczas konferencji premiera i ministra zdrowia? Jak wspominaliśmy nowe restrykcje mogą objąć osoby niezaszczepione. Ale nie tylko. Przykładowo znów mogą zostać zmniejszone limity w miejscach publicznych. Nie ma pewności, czy Mateusz Morawiecki i Adam Niedzielski ogłoszą obowiązek egzekwowania paszportów covidowych. Więcej dowiemy się podczas konferencji premiera i ministra zdrowia.

Konferencja premiera i ministra zdrowia 7.12.2021. O której? Gdzie oglądać na żywo?

Przed konferencją premiera i ministra zdrowia 7.12.2021 może odbyć się posiedzenie Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego. To właśnie na nim zostaną zatwierdzone nowe obostrzenia. Tuż po zakończeniu posiedzenie powinna odbyć się zapowiadana konferencja premiera i ministra zdrowia. Wtedy poznamy treść dodatkowych obostrzeń oraz datę, od kiedy będą obowiązywać.

O której konferencją premiera i ministra zdrowia 7.12.2021? Konferencję zaplanowano na godzinę 13.00. Wtedy dowiemy się więcej na temat nowych obostrzeń.

Konferencja premiera i ministra zdrowia NA ŻYWO - gdzie oglądać? Konferencja premiera i ministra zdrowia transmitowana będzie m.in. w TVP czy Polsacie. Będzie można ją również śledzić na stronie Kancelarii Premiera lub za pośrednictwem Facebooka.

Sonda
Czy obawiasz się wariantu koronawirusa: omikron?
Źródło: Konferencja premiera i ministra zdrowia 7.12.2021. Będą NOWE OBOSTRZENIA. Co ogłoszą Mateusz Morawiecki i Adam Niedzielski?