KinoGram

i

Autor: https://www.facebook.com/kinogramwarszawa KinoGram

KinoGram - NOWE KINO w Warszawie. Luksusowy wystrój, statuetka Oscara i najlepsze filmy w Fabryce Norblina

2021-09-10 10:47

W Warszawie otwarto nowe kino. KinoGram, mieszczące się w Fabryce Norblina, oferuje seanse w super komfortowych warunkach oraz spotkania z twórcami i artystami. W naszym artykule znajdziecie więcej informacji na temat tego miejsca.

KinoGram to nowe kino na terenie Warszawy. Miejsce zlokalizowane w Fabryce Norblina przy Żelaznej 51/53 bez wątpienia można uznać za wyjątkowe w skali miasta. Dlaczego? Przemawiają za tym luksusowe warunki, w jakich widzowie mogą oglądać filmy. W siedmiu salach kinowych zainstalowano wygodne pojedyncze i podwójne aksamitne fotele oraz nowoczesne ekrany. W sali numer 7 zobaczyć można zaś statuetkę Oscara, którą Jan A.P. Kaczmarek otrzymał za muzykę do filmu "Marzyciel". Pierwszy seans w nowym, luksusowym kinie w Warszawie został zaplanowany na 10 września. W dalszej części artykułu znajdziecie informacje o cenach biletów i repertuarze KinoGramu.

KinoGram - repertuar i seanse

KinoGram wystartował z seansami 10 września. Filmy obejrzymy w 7 salach, które łącznie pomieszczą 550 osób. W największej z nich zasiądzie 115 osób. Najwcześniejszy seans w piątek, 10 września, zaplanowano na 10:00, najpóźniejszy - na 22:15. Pierwszego dnia wyświetlania zobaczyć można filmy:

  • Teściowie
  • Zupa nic
  • Usłane różami
  • Tajemnice Saint-Tropez
  • Luca
  • Czarna owca
  • Shang-Chi i Legenda Dziesięciu Perścieni
  • Czarny młyn

Pełen repertuar wraz z godzinami seansów znajdziecie tutaj.

KinoGram - ceny biletów

Za ile kupimy bilety na seanse w KinoGramie? Z racji tego, że miejsce jest kinem butikowym, ceny są wyższe niż w pozostałych kinach na terenie Warszawy. Bilety w dni powszednie do godziny 16:00 kosztują 35 zł. Za wieczorne seanse trzeba zapłacić do 55 zł. W weekend bilety za 35 zł dostępne są do 14:00. Po tej godzinie ceny również wynoszą do 55 zł. Bilety można kupić za pośrednictwem aplikacji mobilnej Fabryka Norblina. Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: KinoGram - NOWE KINO w Warszawie. Luksusowy wystrój, statuetka Oscara i najlepsze filmy w Fabryce Norblina