KinoGram

i

Autor: https://www.facebook.com/kinogramwarszawa KinoGram

KinoGram - NOWE KINO w Warszawie. Luksusowy wystrój, statuetka Oscara i najlepsze filmy w Fabryce Norblina

2021-09-10 10:47

W Warszawie otwarto nowe kino. KinoGram, mieszczące się w Fabryce Norblina, oferuje seanse w super komfortowych warunkach oraz spotkania z twórcami i artystami. W naszym artykule znajdziecie więcej informacji na temat tego miejsca.

KinoGram to nowe kino na terenie Warszawy. Miejsce zlokalizowane w Fabryce Norblina przy Żelaznej 51/53 bez wątpienia można uznać za wyjątkowe w skali miasta. Dlaczego? Przemawiają za tym luksusowe warunki, w jakich widzowie mogą oglądać filmy. W siedmiu salach kinowych zainstalowano wygodne pojedyncze i podwójne aksamitne fotele oraz nowoczesne ekrany. W sali numer 7 zobaczyć można zaś statuetkę Oscara, którą Jan A.P. Kaczmarek otrzymał za muzykę do filmu "Marzyciel". Pierwszy seans w nowym, luksusowym kinie w Warszawie został zaplanowany na 10 września. W dalszej części artykułu znajdziecie informacje o cenach biletów i repertuarze KinoGramu.

KinoGram - repertuar i seanse

KinoGram wystartował z seansami 10 września. Filmy obejrzymy w 7 salach, które łącznie pomieszczą 550 osób. W największej z nich zasiądzie 115 osób. Najwcześniejszy seans w piątek, 10 września, zaplanowano na 10:00, najpóźniejszy - na 22:15. Pierwszego dnia wyświetlania zobaczyć można filmy:

  • Teściowie
  • Zupa nic
  • Usłane różami
  • Tajemnice Saint-Tropez
  • Luca
  • Czarna owca
  • Shang-Chi i Legenda Dziesięciu Perścieni
  • Czarny młyn

Pełen repertuar wraz z godzinami seansów znajdziecie tutaj.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

KinoGram - ceny biletów

Za ile kupimy bilety na seanse w KinoGramie? Z racji tego, że miejsce jest kinem butikowym, ceny są wyższe niż w pozostałych kinach na terenie Warszawy. Bilety w dni powszednie do godziny 16:00 kosztują 35 zł. Za wieczorne seanse trzeba zapłacić do 55 zł. W weekend bilety za 35 zł dostępne są do 14:00. Po tej godzinie ceny również wynoszą do 55 zł. Bilety można kupić za pośrednictwem aplikacji mobilnej Fabryka Norblina. Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj.

Źródło: KinoGram - NOWE KINO w Warszawie. Luksusowy wystrój, statuetka Oscara i najlepsze filmy w Fabryce Norblina