Wózek z dziećmi wpadł pod ciężarówkę. Nagranie mrozi krew w żyłach!

i

Autor: Niezależny Serwis Wiadomości YT/screenshot

Kierowca ciężarówka potrącił wózek z dziećmi! Nagranie mrozi krew w żyłach!

2021-08-23 9:39

Wózek z dziećmi wpadł pod ciężarówkę, która wymusiła pierwszeństwo na przejściu dla pieszych. Gdyby nie refleks mamy, doszłoby do tragedii. Kobieta pociągnęła wózek, a ten wywrócił się na chodnik. Wideo z nagrania trafiło do sieci, a policja szuka kierowcy ciężarówki, który doprowadził do tej niebezpiecznej sytuacji!

Policja w Świdwinie poszukuje świadków zdarzenia drogowego, do którego doszło 7 czerwca około godziny 15.30 na przejściu dla pieszych. Sytuacja miała miejsce w rejonie skrzyżowania ulicy Wojska Polskiego z ulicą Drawską. - Od strony Placu Sybiraków na ulicy Drawskiej poruszał się samochód ciężarowy z naczepą, który skręcał w ulicę Wojska Polskiego w kierunku ulicy Niedziałkowskiego. W trakcie manewru skręcania kierujący samochodem ciężarowym z naczepą zahaczył wózek dziecięcy – czytamy na stronie świdwińskiej policji. Mimo że zdarzenia miało miejsce w czerwcu, kierowca do tej pory jest poszukiwany. Do sieci trafiło nagranie, na którym widać całe zajście. Wideo mrozi krew w żyłach! Gdyby nie refleks mamy bliźniaków, które siedziały w wózku, doszłoby do tragedii!

CZYTAJ TAKŻE: Drastyczne nagranie w sieci! Rozpędzony samochód wjechał w pieszego! [WIDEO]

Kierowca zatrzymał się, porozmawiał z kobietą i odjechał

Kierowca ciężarówki był świadomy tego, że popełnił błąd. Po przejechaniu kilku metrów zatrzymał się, wysiadł z samochodu, zapytał kobiety czy wszystko jest w porządku po czym odjechał z miejsca zdarzenia. Kobieta z dziećmi przechodziła przez przejście dla pieszych na zielonym świetle. Do sieci trafiło nagranie z potrącenia, te można obejrzeć poniżej:

Tak policja kontroluje odległość między pojazdami
Źródło: Kierowca ciężarówki potrącił wózek z dziećmi! Nagranie mrozi krew w żyłach!