Kids Run w Warszawie już 18 września! Na imprezę czekają najmłodsi warszawiacy

i

Autor: Pixabay Kids Run w Warszawie już 18 września! Na imprezę czekają najmłodsi warszawiacy

Kids Run w Warszawie już 18 września! Na imprezę czekają najmłodsi warszawiacy

2021-09-08 15:47

Na tę imprezę czekają najmłodsi mieszkańcy stolicy! Już tylko kilka dni dzieli nas od Kids Run w Warszawie. Wydarzenie odbędzie 18 września na stadionie AWF przy Marymonckiej. To nie tylko okazja do tego, by pobiec, ale także możliwość spróbowania innych aktywności sportowych. Na najmłodszych czekają nagrody.

Kids Run w Warszawie

Tylko 5 dni zostało, żeby zapisać się na wielkie sportowe wydarzenie w Warszawie! Już 18 września na stadionie AWF odbędzie się Kids Run 2021. To bieg i szereg aktywności, w których mogą wziąć udział najmłodsi. Także ci, którzy dopiero zaczęli chodzić.

ESKA XD #030 - FAME MMA 11, KOZACKA MIŁOŚĆ, SEKRETY PIŁKARZY

- Podobnie, jak w pozostałych miastach przygotujemy dla dzieci liczne konkurencje lekkoatletyczne, jak skok w dal, czy pchnięcie kulą. A także inne - strzelanie z łuku, czy np. zabawę na trickboardach. Na pewno będzie co robić - mówi Tomasz Makowski, pomysłodawca i koordynator Kids Run.

Kids Run - nagrody

Impreza to nie tylko okazja do miłego spędzenia weekendu, ale także do zdobycia nagrody.

- Każdy uczestnik na mecie swojego biegu otrzymuje medal, który jest docenieniem jego wysiłku i starań, a także pamiątką z imprezy. W tym roku bohaterem naszego medalu jest żubr - mówi Tomasz Makowski.

Sonda
Czy szczepienia na Covid powinny być obowiązkowe?

Szczegóły wydarzenia i zapisy można znaleźć na stronie kidsrun.pl.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Kids Run w Warszawie już 18 września! Na imprezę czekają najmłodsi warszawiacy