Uniwersytet Warszawski

i

Autor: Tomek Kaminski flickr.com Uniwersytet Warszawski

JUWENALIA UW 2021 - kiedy święto studentów i studentek Uniwersytetu Warszawskiego? [DATA]

2021-08-03 15:55

Wracają juwenalia Uniwersytetu Warszawskiego! Święto studentów i studentek znów stworzy wspaniałą atmosferę zabawy na kampusie głównym UW. Kiedy odbędzie się impreza? Datę wydarzenia poznacie z naszego artykułu.

Juwenalia UW 2021 - kiedy święto studentów i studentek Uniwersytetu Warszawskiego? Każdy, kto chce usłyszeć koncerty gwiazd na kapusie głównym UW musi znać odpowiedź na to pytanie. Impreza wraca w kształcie, do jakiego przez lata przyzwyczaili nas organizatorzy. Na kampusie głównym Uniwersytetu powstanie scena, na której wystąpią świetne zespoły, wykonawcy i wykonawczynie z Polski i ze Świata. Koncerty na Juwenaliach UW za każdym razem ściągają tłumy! Nie tylko studentów i studentek, ale też wszystkich osób chcących poczuć ten wyjątkowy klimat. Na kiedy zaplanowano Juwenalia Uniwersytetu Warszawskiego 2021? Datę znajdziecie w dalszej części artykułu. 

Sprawdzamy widoczność w autobusie

Juwenalia UW - DATA imprezy w Warszawie

Kiedy są Juwenalia UW 2021? Impreza odbędzie się w sierpniu. Datę wyznaczono na 26.08. Głównym miejscem wydarzeń będzie Kampus Główny Uniwersytetu Warszawskiego (Krakowskie Przedmieście 26/28) 

Juwenalia UW 2021 - kto wystąpi?

jakie gwiazdy wystąpią na Juwenaliach UW 2021? Tego dowiemy się wkrótce. W poście informującym o juwenaliach nie pojawił się jeszcze line-up. Gdy tylko pojawią się ogłoszenia, zaktualizujemy ten artykuł. Zostańcie z nami!

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: JUWENALIA UW 2021 - kiedy święto studentów i studentek Uniwersytetu Warszawskiego? [DATA]