Internet oszalał na punkcie tłumaczki języka migowego.  „Jest najlepsza na świecie!”

i

Autor: Twitter/screenshot

Internet oszalał na punkcie tłumaczki języka migowego. „Jest najlepsza na świecie!”

2021-08-02 8:57

Internet oszalał na punkcie tłumaczki języka migowego. Kobieta starała się przekazać to co działo się podczas wczorajszego koncertu „Warszawiacy śpiewają (nie)zakazane piosenki”. Internauci pisali o tłumaczce, że jest najlepsza na świecie. Pojawiały się także komentarze, że znów na koncercie najlepsza była tłumaczka. Poniżej wideo z koncertu!

Wieczorem 1 sierpnia w Warszawie odbył się koncert z okazji 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego „Warszawiacy śpiewają (nie)zakazane piosenki”. Mieszkańcy mogli spotkać się w Parku Wolności przy Muzeum Powstania Warszawskiego, aby wspólnie śpiewać i obchodzić rocznice. Widzowie, którzy koncert oglądali w telewizji mogli uśmiechnąć się do ekranu. To za sprawą tłumaczki języka migowego, która skradła serca. Internauci oszaleli na jej punkcie, pisząc, że jest najlepsza na świecie. Wśród komentarzy pojawiały się także te, z których można było wywnioskować, że znów najlepsze na koncercie była pani tłumacz.

Internet oszalał na punkcie tłumaczki języka migowego

Widzowie, którzy oglądali koncert w telewizji mogli szczerze uśmiechnąć się do ekranów telewizorów. Wielu z nich zwróciło uwagę na tłumaczkę, która w dolnym rogu ekranu tłumaczyła przekaz (nie)zakazanych piosenek. Małgorzata Limanówka już w poprzednim roku skradła serca widzów. Po koncercie posypały się gratulacje od widzów i internautów. W tym roku było podobnie. Nagrania poniżej:

Powstańcy zaatakowali Dworzec Wschodni. Inscenizacja historyczna na Pradze

QUIZ. Najdziwniejsze polskie tytuły zagranicznych filmów. Co tłumacz miał na myśli?

Pytanie 1 z 10
"Wirujący seks" to polska nazwa na film:
Źródło: Internet oszalał na punkcie tłumaczki języka migowego. „Jest najlepsza na świecie!”