Piłkarz Legii w KSW

i

Autor: pixabay.com / Ilona Saratovkina Piłkarz Legii w KSW

Grał w Legii Warszawa - teraz zadebiutuje na gali K1

2021-09-21 15:08

Przez kilka lat zdobywał bramki dla Legii Warszawa. Teraz szykuje się do swojego debiutu na kick-boxingowej gali K1. Z naszego artykułu dowiecie się, o którego piłkarza Wojskowych chodzi i kiedy pojawi się w oktagonie.

Były piłkarz Legii Warszawa zadebiutuje w K1! To kolejny dowód na to, że sporty walki przyciągają osoby z wielu środowisk. Na ringach i oktagonach pojawiło się już wielu celebrytów czy sportowców znanych z dyscyplin niepowiązanych z walką. Rękawice fighterów przywdziewali też piłkarze. Walki dla federacji FFF stoczył między innymi Piotr Świerczewski, który niegdyś reprezentował Polskę na boisku. Były Legionista pójdzie teraz w jego ślady. Zawodnik skupia się na sporcie walki, ale o piłce nożnej nie zapomniał. Aktualnie występuje w klubie Poprad Muszyna. O kogo chodzi i kiedy odbędzie się jego walka? O tym przeczytacie w dalszej części artykułu.

Co tam w środku gra - Iron Maiden - Senjutsu

Maciej Korzym w KSW - kiedy walczy były piłkarz?

Maciej Korzym szykuje się do debiutanckiej walki na ringu. Były piłkarz Legii Warszawa wystąpi podczas gali K1 South Battle : Fight Night. Zaplanowano ją na 8 października. Start o godzinie 19:00.

Piłkarz z bogatym dorobkiem w polskiej lidze

Piłkarzem, który wystąpi w K1 jest urodzony w 1988 w Nowym Sączu Maciej Korzym. Legię Warszawa zaczął reprezentować w 2004 roku. Występował na pozycji napastnika i w sezonie 2004/2005 zdobył 7 bramek. Na kolejny sezon został wypożyczony do Odry Wodzisław Śląski, ale już w 2006 wrócił do Wojskowych. Oprócz występów w stołecznym klubie, Maciej Korzym grał też między innymi w GKS Bełchatów, Koronie Kielce, Podbeskidziu Bielsko-Biała, Górniku Zabrze i Sandecja Nowy Sącz. Dziś wciąż kopie piłkę. Jego aktualnym klubem jest 4-ligowy Poprad Muszyna.

Źródło: Grał w Legii Warszawa - teraz zadebiutuje na gali K1