Festiwal Food Trucków na Bemowie nadchodzi! Sprawdź, co i gdzie będzie można zjeść

i

Autor: Pixabay Festiwal Food Trucków na Bemowie nadchodzi! Sprawdź, co i gdzie będzie można zjeść

Festiwal Food Trucków na Bemowie nadchodzi! Sprawdź, co i gdzie będzie można zjeść

2021-06-07 18:36

Dobre jedzenie, picie i znakomita zabawa - a to wszystko podczas zbliżającego się Festiwalu Food Trucków. Ten po raz pierwszy zorganizuje Bemowski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Impreza przy ul. Obrońców Tobruku 40 startuje w najbliższą sobotę o 10. Nie zabraknie dań z kuchni francuskiej oraz potraw azjatyckich.

Festiwal Food Trucków na Bemowie

Dobre jedzenie, picie i znakomita zabawa - to wszystko czeka w sobotę na uczestników bemowskiego Festiwalu Food Trucków. Ten po raz pierwszy zorganizuje Bemowski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Jak mówi Monika Zawitkowska z OSiR - będzie można zjeść m.in. burgery, różnego rodzaju lody, potrawy kuchni indyjskiej i francuskiej.

Sonda
Czy publikujesz zdjęcia dzieci w Internecie?

- To są wystawcy, z którymi mieliśmy przyjemność współpracy jeszcze przed pandemią, więc są to na pewno rzeczy sprawdzone. W przypadku burgerów jest to wołowina wiadomego pochodzenia, lody są robione na miejscu, na pewno nie są to lody, które były rozmrażane i ponownie zamrażane - mówi Monika Zawitkowska.

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali

Bemowski Festiwal Food Trucków

W imprezie chodzi jednak nie tylko o pyszne jedzenie:

- Tak naprawdę jest to chęć powrotu do normalności. Jest to chęć pomocy naszym lokalnym przedsiębiorcom, aby mogli w jakikolwiek sposób zacząć z powrotem zarabiać pieniądze, normalnie funkcjonować i nie musieli z powrotem się zamykać - dodaje Monika Zawitkowska.

Początek imprezy w sobotę o 10. Food Trucki będzie można znaleźć na terenie przy ul. Obrońców Tobruku 40.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Festiwal Food Trucków na Bemowie nadchodzi! Sprawdź, co i gdzie będzie można zjeść