Euro 2021 - Sportowe emocje na zielonym tarasie Galerii Młociny

i

Autor: freeimages.com/Christopher Bruno

Euro 2021 - Sportowe emocje na zielonym tarasie Galerii Młociny

2021-06-15 15:35

Nie od dziś wiadomo, że piłka nożna wzbudza ogromne emocje. A jeśli już będziemy je hucznie przeżywać, ciesząc się z sukcesów naszych faworytów, najlepiej jest robić to w większym gronie, na wygodnych leżakach, z ładnym widokiem i pysznymi przekąskami oraz koktajlami lub kraftowymi trunkami w dłoni. Czy może być lepiej? Zdaje się, że nie! Galeria Młociny zaprasza już od 11 czerwca wszystkich zainteresowanych do wspólnego kibicowania podczas Euro 2021 na zielonym tarasie obiektu! Na ogromnym ekranie transmitowane będą wszystkie mecze, a na tych, którzy chcieliby zaprezentować swoje umiejętności, przed obiektem czekać będzie boisko do piłki nożnej!

Mistrzostwa Euro 2021 to długo wyczekiwane wydarzenie, na które z utęsknieniem czekali nie tylko miłośnicy piłki nożnej, lecz wszyscy ci, którzy kochają towarzyszące rozgrywkom emocje. Radość, śmiech, a także łzy wzruszenia i złość towarzysząca porażkom faworytów to nieodłączny element wszystkich sportowych imprez, a należy przyznać, że żadna inna dyscyplina nie wzbudza ich tak, jak robi to piłka nożna!

Tak Miss Euro kibicuje Polakom w Rosji

Galeria Młociny zaprasza do wspólnego świętowania wszystkich miłośników sportowych emocji, a nie od dziś wiadomo, że najlepiej przeżywać je w większym gronie! Zielony taras centrum handlowego z wygodnymi leżakami i ładnym widokiem czeka na warszawskich kibiców, a obiekt transmitować będzie wszystkie mecze na ogromnym ekranie. Brzmi zachęcająco? Z całą pewnością tak! Co więcej, na miłośników piłkarskich wrażeń czekać będzie również wyjątkowa oferta strefy gastronomicznej Spotkania i Dania, w której znajdziemy potrawy inspirowane smakami wszystkich zakątków globu.

To tutaj miłośnicy kuchni międzynarodowej z łatwością mogą przemierzać kulinarne szlaki Hiszpanii, Tajlandii, Japonii, Meksyku, Włoch oraz Turcji i nie tylko! Obecnym towarzyszyć będą również pyszne koktajle, a także – dla spragnionych orzeźwienia – kraftowe trunki z lokalu Nalewak, oferującego ogromny wachlarz piw z małych rzemieślniczych browarów oraz win z lokalnych winnic Włoch, Hiszpanii, Macedonii czy Francji. Gdy sportowe emocje dobiegną końca, na zainteresowanych czekać będzie bogata oferta zakupowa oraz rozrywkowa, a przed obiektem… m.in. boisko do piłki nożnej dla wszystkich tych, którzy będą chcieli pochwalić się swoimi umiejętnościami i pokazać, jak to się robi!

Wszystkie informacje na temat cyklu wydarzeń sportowych w Galerii Młociny oraz harmonogram rozgrywek znajdują się pod poniższym linkiem: www.galeriamlociny.pl/events/strefa-kibica-na-tarasie

Euro 2021 - Sportowe emocje na zielonym tarasie Galerii Młociny

i

Autor: Materiały prasowe