EURO 2020 - wzruszające oświadczyny na meczu. To dowód, że futbol wpływa na miłość!

i

Autor: OLAF KRAAK/AFP/East News EURO 2020 - wzruszające oświadczyny na meczu. To dowód, że futbol wpływa na miłość!

EURO 2020 - wzruszające oświadczyny na meczu. To dowód, że futbol wpływa na miłość!

2021-06-30 7:58

Podczas meczu 1/8 finału piłkarskich mistrzostw Europy z Walią (4:0) w Amsterdamie duński kibic wywiesił ogromny banner z oświadczynami do niejakiej Louise i teraz duńskie gazety szukają gorączkowo zarówno kobiety, jak i mężczyzny, aby przedstawić jak futbol wpływa na... miłość.

Spis treści

  1. EURO 2020 - oświadczyny na meczu

Euro 2020 - oświadczyny na meczu wzruszyły internautów. Banner miał długość na 18 krzesełek stadionu i został szybko wychwycony przez kamery telewizyjne. Napis brzmiał: Louise, kochanie moje, wyjdziesz za mnie? i spowodował fale poszukiwań związanych z nim osób w duńskich mediach. Dziennik Ekstrabladet już trzeci dzień pyta na swojej pierwszej stronie: "Gdzie jesteś, Louise?" i przypomniał, że był to drugi przypadek publicznych oświadczyn podczas meczu reprezentacji Danii. Pierwszy miał miejsce na stadionie Parken w Kopenhadze 1 września 2017 podczas meczu eliminacji mistrzostw świata 2018 roku Dania -Polska, wygranym przez gospodarzy 4:0. Przed tegorocznymi ME gazeta ustaliła, że udało się. "Para żyje szczęśliwie i teraz cały kraj chce wiedzieć, jaki będzie koniec miłosnej przygody z Amsterdamu" - przekazano.

EURO 2020: Szwecja 3-2 Polska. Kulisy spotkania l Futbologia

EURO 2020 - oświadczyny na meczu

Gazeta zwróciła uwagę na fakt, że wielkie piłkarskie turnieje wyraźnie zbliżają ludzi, zwłaszcza kiedy ich drużynie się powodzi. Futbol to gorące lato, zabawa i miłość, a takie mistrzostwa chyba najbardziej zasługują na pokojowa nagrodę Nobla - napisano w Ekstrabladet. Przypomniano, że oba wydarzania były fantastyczne, lecz nikt jeszcze nie przebił "miłosnego otwarcia" w lidze słowackiej z 2016 roku, kiedy piłkarz Ludomir Vajdecka w czasie meczu uklęknął przed sędzią liniową Petrą Lepackovą i się jej oświadczył na oczach piłkarzy obu drużyn, wręczając jej pierścionek z diamentem.

Mecze ćwierćfinałowe EURO 2020 - PARY 1/4 finału i MECZE 2 i 3 lipca 2021 [DRABINKA]

Duńskie media zwracają uwagę, że cały kraj żyje nieprawdopodobną grą swojej reprezentacji, która nie załamała się po ataku serca Christian Eriksena i przegranym pierwszym meczu grupowym z Finlandią (0:1) i przekazują na swoich stronach internetowych wielogodzinne relacje na żywo ze Stref Kibica, w których ludzie się jednoczą. Mężczyźni i kobiety siedzące obok siebie nagle po strzeleniu bramki zbliżają się do siebie, ściskają i całują. "Futbol jest piękny i jednoczy wszystkich!" - podsumowano.

Źródło: EURO 2020 - wzruszające oświadczyny na meczu. To dowód, że futbol wpływa na miłość!